Connect with us

technologia

Ujawnił się czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem Pixela 6

Published

on

Zdjęcie tyłów trzech urządzeń Pixel 6 Pro

Pixel 6 Pro prawdopodobnie będzie miał czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem.
obraz: Google

Wiemy już, że Pixel 6 i Pixel 6 Pro są w drodze. Wiemy o tym ulepszony Procesor tensorowy zdolny do tłumaczenia innego języka w czasie rzeczywistym i szybkiej edycji zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Google też Potwierdzony że dodałby czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem, podobny do tego, który ostatnio pojawił się w Samsung Galaxy Z Fold 3. A teraz wiemy, jak będzie wyglądał czujnik linii papilarnych – poniekąd.

Hiroshi Lockheimer, starszy wiceprezes ds. Androida, m.in ćwierkać najwyraźniej przypadkowo wysłany, który zawiera zrzut ekranu przedstawiający miejsce, w którym czujnik odcisków palców zostanie osadzony na powierzchni piksela. Nie jest jasne, który piksel Model, z którego pochodzi zrzut ekranu, ale przy bliższym przyjrzeniu się sugeruje 1440 x Rozdzielczość ekranu 3200, która jest odpowiednia dla nadchodzący Pixel 6 Pro.

Wydaje się, że czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem znajduje się nieco poniżej linii środkowej, dzięki czemu jest dostępny zarówno dla prawego, jak i lewego kciuka. Jeden z typerów powiedział wydaje się, że znajduje się mniej więcej w tym samym obszarze, w którym jest umieszczony na Galaxy S21 Ultra.

Lockheimer początkowo wydawał się publikować zdjęcie jako hołd dla nowego Materiał ty Stylizacje też nadchodzą Android 12. Następna wersja Androida wyodrębni paletę kolorów z obrazu tła i automatycznie zastosuje ją do typografii i innych elementów systemu, aby uzyskać dynamiczny wygląd. Android 12 jest obecnie w publicznej wersji beta. Niedawno osiągnął stabilność platformy, finalizując interfejsy API i zachowanie systemu – i jest wystarczająco stabilny, aby działać na niewydanym urządzeniu, takim jak Pixel 6 Pro.

Oczekuje się, że Pixel 6 i Pixel 6 Pro zostaną oficjalnie ogłoszone w nadchodzących miesiącach. My robimy wiedzieć, jak będą wyglądać-Tym razem Google zdecydowało się na estetykę trzech odcieni niż karta kolorów widzieliśmy w kilka ostatnich generacji pikseli. Wiemy też, że pojawi się „taśma kamerowa” z gamą obiektywów, w tym aparatem szerokokątnym i ultraszerokokątnym. Stał się zachęcał z tego, co widzieliśmy do tej pory, a wycieki pikseli i plotki z pewnością zwiększają szum.

READ  Kup bezprzewodową ładowarkę Apple MagSafe Duo z rabatem 20%
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *