Connect with us

Sport

Ravi Dahiya spotyka motywatora sportowego

Published

on

Dżammu (Dżammu i Kaszmir) [India]24 sierpnia (ANI): Zapaśnik Ravi Dahiya, który przeszedł do historii zdobywając srebrny medal na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, spotkał się w Dżammu ze swoim mentorem Vickrantem Mahajanem i pochwalił jego wysiłki jako motywatora sportowego.

Rozmawiając z ANI, Dahiya powiedział: „Trener i motywator to dwie różne osoby i pełnią różne role. Z pomocą motywatora sportowego możemy osiągnąć lepsze wyniki”. „Wierzę, że motywatorzy sportowi, tacy jak trenerzy sportowi, mają swoje role do odegrania. Odkąd go poznałem, dokonał we mnie znaczącej zmiany. Lubię go jako mentora i nadal inspiruję się nim” – dodał.

Wspominając walki, z którymi miał do czynienia podczas szczytu pandemii Covid-19 w tym kraju, powiedział, że trudno było komunikować się z kimkolwiek osobiście.

„Kiedyś prosiłem Mahajana o wskazówki. Motywatory pomagają nam lepiej wizualizować naszą przyszłość i zmieniać się na lepsze. Mam nadzieję, że każdy sportowiec w tym kraju dostanie motywację sportową” – powiedział.

Chwaląc medalistę olimpijskiego z Tokio, Vickrant Mahajan powiedział: „Pamiętam, że kiedy Dahiya brał udział w Poland Open Wrestling, miał wiele problemów, ponieważ nie otrzymał udogodnień zgodnie z oczekiwaniami. pójście.” i dawaj z siebie wszystko w każdej sytuacji.” „Po zdobyciu srebrnego medalu czułem się trochę źle w środku, bo brakowało mu złota, szczerze mówiąc, ale ogólnie byłem bardzo zadowolony z jego występu” – dodał.

Dahiya dotarła do finału 57 kg z kilkoma wspaniałymi zwycięstwami, ale przegrała 4-7 w bitwie na szczycie przeciwko Zavurowi Uguevowi z Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. (ANI)

READ  Liga Mistrzów i Liga Europy. UEFA przenosi się z Aten do Nyonu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *