Connect with us

Sport

Robert Lewandowski skrytykował Jerzego Brzęczka po meczu z Włochami

Published

on

Robert Lewandowski skrytykował Jerzego Brzęczka po przegranym 2: 0 z Włochami w piątej rundzie fazy grupowej Ligi Narodów UEFA. – Wyglądaliśmy taktycznie słabo – odpowiedział kapitan reprezentacji Polski po dłuższej chwili milczenia, zapytany, jaki jest plan na mecz z Włochami.

Polska reprezentacja Zagrała jeden z najgorszych meczów roku przeciwko Włochom, nie pokazując prawie żadnego stylu gry i nie stwarzając sobie ani jednej korzystnej sytuacji.

Nic więc dziwnego, że kiedy Robert Lewandowski został zapytany po meczu, jaki jest plan pokonania Włochów, zaczął robić miny i nie wiedział, co odpowiedzieć.

Robert Lewandowski skrytykował Jerzego Brzęczka po meczu z Włochami

– Byliśmy słabi taktycznie – powiedział po długiej przerwie. – Jest wiele rzeczy do poprawienia, zwłaszcza w treningu. Dzisiejszy mecz pokazał, że przy takim przygotowaniu do gry trudno będzie nam konkurować z drużynami takimi jak Włochy.

Biało-Czerwoni zmierzą się u siebie z Holandią w środę i będzie to ostatni mecz fazy grupowej Ligi Narodów UEFA. Aby awansować do fazy play-off, Polacy musieliby nie tylko pokonać Holendrów, ale także liczyć na to, że Włosi przegrają z zajmującą ostatnie miejsce Bośnią i Hercegowiną.

Zobacz też

Polska – Włochy. Oto jak potraktowaliśmy tę grę:

RadioZET.pl

READ  Kandydat do Senatu o niezależności energetycznej | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.