Connect with us

technologia

Two Point Hospital będzie online za darmo na Nintendo Switch w przyszłym tygodniu

Published

on

Nintendo daje właścicielom Switcha możliwość doświadczenia doskonałego Szpital dwupunktowy za darmo w całości w przyszłym tygodniu.

Zabawna symulacja zarządzania szpitalem od Two Point Studio to najnowsza część serii Game Trials firmy Nintendo. Te ograniczone czasowo wydarzenia pozwalają subskrybentom Switch Online pobrać i zagrać w pełną grę, gdy oferta jest aktywna. Więc w przeciwieństwie do typowego darmowego demo, możesz przejść całą grę bez wydawania ani grosza – oczywiście jeśli masz czas.

Oferta wersji próbnych gry będzie dostępna w Europie od 28 lipca do 3 sierpnia; W przypadku Ameryki Północnej nie potwierdzono jeszcze żadnych wiadomości o podobnym badaniu. Na razie, Pomiędzy nami jest również Ciesz się bezpłatną wersją próbną gry, więc pamiętaj, aby zacząć, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Sprawdź naszą pełną recenzję szpitala Two Point tutaj dokładnie tutaj ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Jeśli chcesz dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi, po prostu przejdź do sekcji Nintendo Switch Online w eShopie, aby znaleźć i pobrać wersję próbną.

READ  Praktyczny z mocowaniem portfela MagSafe do iPhone'a 12 firmy Apple
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.