Connect with us

Sport

Silne ostrzeżenie od wariantu COVID Mayo Doctor of Delta – CBS Atlanta

Published

on

MINNEAPOLIS (WCCO) – We wtorek stanowe liczby COVID-19 gwałtownie wzrosły, co jest częścią trendu, który obserwujemy w całym kraju. W Minnesocie zgłoszono 625 nowych przypadków i jeden nowy zgon. Na podstawie liczby przetworzonych nowych testów zakładany wskaźnik pozytywnego wyniku we wtorek wyniósł 11,7%.

Stanowy departament zdrowia twierdzi, że niektóre z tych nowych danych pochodzą z weekendu, ale nadal jest to gwałtowny wzrost z zeszłego tygodnia, a eksperci ostrzegają, że będzie gorzej.

KONTYNUUJ CZYTANIE: Szukaj dwóch podejrzanych w toku kradzieży i nieuczciwego użycia kart kredytowych ofiary

Dr. Gregory Poland z Mayo Clinic to jeden z czołowych krajowych ekspertów w dziedzinie szczepionek. Mówi, że nadal nosi maskę, nawet gdy opuszcza swoje biuro w majonezie.

„Myślę, że nie ma wątpliwości, że zobaczymy wzrost” – powiedział. „W zatłoczonym scenariuszu jestem w masce, wewnątrz lub na zewnątrz”.

Minnesota Department of Health twierdzi, że 99% nowych przypadków w Minnesocie jest nieszczepionych, a 75% tych nowych przypadków to wariant Delta.

„To poważne ostrzeżenie dla nas w Minnesocie” – powiedział. „Widzimy, że wariant Delta naprawdę wygrywa”.

Polska podzieliła się szczególnie strasznym ostrzeżeniem dla tych, którzy nie zostali jeszcze zaszczepieni przeciwko COVID.

KONTYNUUJ CZYTANIE: Mężczyzna z Hainesa aresztowany za dumping handlowy

„Nie daj się zwieść powiedzeniu:„ Zaszedłem tak daleko i nic mi nie jest”. To zupełnie inny wariant. Znajdzie cię – powiedział. „Ten wirus znajdzie każdego, kto nie jest odporny”.

Jest szczególnie zaniepokojony dziećmi, które są zbyt małe, aby otrzymać szczepionkę i nastolatkami, których rodzice są na ogrodzeniu.

„Obserwujemy wzrost liczby poważnych zachorowań i hospitalizacji wśród młodych ludzi” – powiedział Polska.

Zgadza się z Amerykańską Akademią Pediatrii, że tej jesieni wszystkie dzieci powinny nosić maskę w szkole, niezależnie od tego, czy są zaszczepione, czy nie.

READ  Premier Sports zdobywa prawa do płatnych kanałów Szkocji, aby pokazywać mecze i mecze towarzyskie Ligi Narodów od przyszłego miesiąca

„Maska nie jest symbolem politycznym. To medyczny symbol dbania o siebie i innych ”- powiedział.

Polska twierdzi, że ryzyko, nawet na zatłoczonych terenach zewnętrznych, jest dowodem na ten nowy wzrost, który ma miejsce zaledwie dwa tygodnie po 4 lipca.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI: Wywiad sportowy CW69: Shawn Elliott (ciąg dalszy)

„Jest to poważne, aktualne i aktualne zagrożenie dla ciebie i zdrowia twoich rodzin, jeśli nie jesteś zaszczepiony” – powiedział.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.