Connect with us

Zabawa

Silne ostrzeżenie od Mayo Doctor o wariancie Delta COVID – CBS Los Angeles

Published

on

MINNEAPOLIS (WCCO) – We wtorek stanowe liczby COVID-19 gwałtownie wzrosły, co jest częścią trendu, który obserwujemy w całym kraju. W Minnesocie zgłoszono 625 nowych przypadków i jeden nowy zgon. Na podstawie liczby przetworzonych nowych testów zakładany wskaźnik pozytywnego wyniku we wtorek wyniósł 11,7%.

Stanowy departament zdrowia twierdzi, że niektóre z tych nowych danych pochodzą z weekendu, ale nadal jest to gwałtowny wzrost z zeszłego tygodnia, a eksperci ostrzegają, że będzie gorzej.

KONTYNUUJ CZYTANIE: Szukaj strzelca po tym, jak kobieta została zastrzelona w pobliżu parku ekspozycyjnego

Dr. Gregory Poland z Mayo Clinic to jeden z czołowych krajowych ekspertów w dziedzinie szczepionek. Mówi, że nadal nosi maskę, nawet gdy opuszcza swoje biuro w majonezie.

„Myślę, że nie ma wątpliwości, że zobaczymy wzrost” – powiedział. „W zatłoczonym scenariuszu jestem w masce, wewnątrz lub na zewnątrz”.

Minnesota Department of Health twierdzi, że 99% nowych przypadków w Minnesocie jest nieszczepionych, a 75% tych nowych przypadków to wariant Delta.

„To poważne ostrzeżenie dla nas w Minnesocie” – powiedział. „Widzimy, że wariant Delta naprawdę wygrywa”.

Polska podzieliła się szczególnie strasznym ostrzeżeniem dla tych, którzy nie zostali jeszcze zaszczepieni przeciwko COVID.

KONTYNUUJ CZYTANIE: Harvey Weinstein przeprowadził ekstradycję do Los Angeles, aby postawić zarzut napaści seksualnej na 5 kobiet

„Nie daj się zwieść powiedzeniu:„ Zaszedłem tak daleko i nic mi nie jest”. To zupełnie inny wariant. Znajdzie cię – powiedział. „Ten wirus znajdzie każdego, kto nie jest odporny”.

Jest szczególnie zaniepokojony dziećmi, które są zbyt małe, aby otrzymać szczepionkę i nastolatkami, których rodzice są na ogrodzeniu.

„Obserwujemy wzrost liczby poważnych zachorowań i hospitalizacji wśród młodych ludzi” – powiedział Polska.

Zgadza się z Amerykańską Akademią Pediatrii, że tej jesieni wszystkie dzieci powinny nosić maskę w szkole, niezależnie od tego, czy są zaszczepione, czy nie.

READ  Katarzyna Bujakiewicz chwaliła przytulny salon. Aktorka stawia na minimalizm

„Maska nie jest symbolem politycznym. To medyczny symbol dbania o siebie i innych ”- powiedział.

Polska twierdzi, że ryzyko, nawet na zatłoczonych terenach zewnętrznych, jest dowodem na ten nowy wzrost, który ma miejsce zaledwie dwa tygodnie po 4 lipca.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI: Mężczyzna zastrzelony przez LAPD w Lincoln Heights

„Jest to poważne, aktualne i aktualne zagrożenie dla ciebie i zdrowia twoich rodzin, jeśli nie jesteś zaszczepiony” – powiedział.

Zastanów się nad następującymi sposobami, aby znaleźć się w Mieście Aniołów podczas tego niemieckiego święta, które rozpoczęło się dwa wieki temu w Monachium, aby odpowiednio upamiętnić królewski ślub króla Ludwika I i księżniczki Teresy z Saxe-Hildburghausen, aby zamieszkać w mieście Anioł. Impreza po Bawarii!

(Źródło: Gary I./yelp)

Oktoberfest

Alpine Village 833 W Torrance Blvd. Torrance, CA 90502 (310) 327-4384
http://alpinevillagecenter.com/oktoberfest/
Data: Do 27 października 2018 r. o północy Alpine Village, uważane za miejsce najstarszych obchodów Oktoberfest w południowej Kalifornii, konkuruje z tymi, które odbywają się po drugiej stronie stawu w starym kraju. Ciesz się bawarskimi tradycjami z tradycyjną kuchnią domową, niemieckimi piwami Warsteiner i wszystkimi innymi wydarzeniami na tym radosnym festiwalu. Czy możesz powiedzieć oom pah pah?

(Źródło: CHRISTOF STACHE / AFP / Getty Images)

Oktoberfest DTLA

Pershing Square 532 S. Olive Street Los Angeles, CA 90013 (213) 847-4970
www.oktoberfestdtla.com
Data: 20 i 21 października 2018 o godzinie 14.00 Trzeci Oktoberfest DTLA to muzyka, jedzenie i oczywiście piwo – w tym najlepsze z lokalnych browarów i niemiecki Paulaner, wielka rzecz na Oktoberfest. Zjedz wszystko solidne, w tym tradycyjne kiełbaski, na weekend, kiedy degustacja jest najlepszym podejściem. Wstęp wolny.

(Źródło: Karen E./Yelp)

Kuchnia z kiełbaskami na Oktoberfest

Kiełbasa Kuchnia Restauracja 625 Lincoln Blvd. Wenecja, CA 90291 (213) 687-4444
https://www.wurstkuche.com/#oktoberfest-section
Termin: Różne terminy w październiku 2018 o godzinie 16.00 Kuszące kiełbaski od rzemieślniczego rzemieślnika z zasmażaną papryką lub kapustą kiszoną lub obie są w menu, a także kiełbaski wegetariańskie, kiełbasy i włoskie linki. Rozrywka pochodzi prosto z monachijskiego boomu Steiners, a dress code dyktuje twoje najlepsze bawarskie ubrania, ze spódnicami lederhosen i dirndl na szczycie listy tego krawca. Och, i ćwicz jodłowanie. Możesz zostać poproszony o wskazanie celu tego wydarzenia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *