Connect with us

Sport

South Range wyklucza Girarda z przygotowań do play-offów | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie sztabowe / Brian Yauger, kapitan South Range Lee Bowman, chce podać piłkę w wygranym w czwartek 10:0 spotkaniu z Girardem.

GIRARD – To była dobra noc na mecz piłki nożnej i zanim pogoda się ochłodziła, South Range Raiders podgrzali w czwartek tablicę wyników w Girard.

Starszy drugi rok Camden Thomas i Logan Butcher zdobyli osiem goli w przegranym 10:0 meczu z Indianami.

Butcher, który zakończył hat-trickiem, zaczął od bramki 10 minut po rozpoczęciu pierwszej połowy.

„Wszyscy wspierają wszystkich w zespole” Rzeźnik powiedział. „Wszyscy wzmacniamy nawzajem morale. Po prostu cieszę się, że jestem częścią futbolu South Range. Staramy się iść jak najdalej.”

Raiders (12-2-1) dotarli do finałów regionalnych w 2020 roku.

„Mieliśmy wspaniały sezon” Tak powiedział trener Raiders Zach Stamp. „Jesteśmy współkonferencyjnymi mistrzami z Polską. Nie mógłbym być szczęśliwszy niż pójście do play-offów jako trójka. Próbujemy zrobić to, co zrobiliśmy w zeszłym roku.

„Oddzieliliśmy się od Polski. Uderzyli nas pierwsi. Potem odwzajemniliśmy przysługę w dalszej części sezonu. Na szczęście wyciągnęliśmy go, aby zdobyć udziały w Northeast 8. To była ciężka porażka u siebie 3:0 z Mooneyem w finałach regionalnych w zeszłym roku. Może w tym roku możemy pójść jeszcze dalej. Myślę, że mamy facetów, którzy mogą to zrobić ”.

Thomas jest zdecydowanie jednym z nich. Jego śmiertelna noga strzeliła w nocy pięć bramek.

„W tym roku powoli zaczęliśmy” powiedział Tomasz. „Odnieśliśmy ciężką porażkę z Polską. Połączyliśmy się jako zespół. Połączyliśmy się. Przeprowadziliśmy się kilka osób.”

Z pewnością wszystko działało przeciwko Girardowi. Po zdobyciu trzeciego gola w meczu Thomas podskoczył radośnie z bramkarzem Bradonem Johnsonem.

Johnson, kolejny starszy kapitan, był skąpy dla Raiders w sieci. Senior Girarda TyShawn Skinner strzelił na bramkę daleko w lewo, a Johnson wykonał rzut wolny chwilę później.

READ  Matty Cash spotyka się z dziwaczną reakcją Polaków po powrocie do Aston Villi

„Jesteśmy młodym zespołem” To powiedział trener Girarda Damon Lariviere. „Wciąż się uczysz. Poczyniłeś postępy. Ta gra nie była wskazówką, jak gramy. South Range ma dobry zespół. Jestem dumna z moich trzech seniorów. Te dzieciaki pracowały na dupie każdego roku, kiedy tu są. Nie możemy się doczekać play-offów.”

Girard otrzyma Edgewooda w meczu play-off w pierwszej rundzie.

Juniorzy drugiego roku, Emmett Bailey i Matthew Fryfogle, znaleźli się z tyłu siatki w drugiej połowie.

„Ludzie z podklas wzmocnili się” powiedział Tomasz. „Wszystko łączy się we właściwym czasie”.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *