Connect with us

Sport

South Range wyklucza Girarda z przygotowań do play-offów | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie sztabowe / Brian Yauger, kapitan South Range Lee Bowman, chce podać piłkę w wygranym w czwartek 10:0 spotkaniu z Girardem.

GIRARD – To była dobra noc na mecz piłki nożnej i zanim pogoda się ochłodziła, South Range Raiders podgrzali w czwartek tablicę wyników w Girard.

Starszy drugi rok Camden Thomas i Logan Butcher zdobyli osiem goli w przegranym 10:0 meczu z Indianami.

Butcher, który zakończył hat-trickiem, zaczął od bramki 10 minut po rozpoczęciu pierwszej połowy.

„Wszyscy wspierają wszystkich w zespole” Rzeźnik powiedział. „Wszyscy wzmacniamy nawzajem morale. Po prostu cieszę się, że jestem częścią futbolu South Range. Staramy się iść jak najdalej.”

Raiders (12-2-1) dotarli do finałów regionalnych w 2020 roku.

„Mieliśmy wspaniały sezon” Tak powiedział trener Raiders Zach Stamp. „Jesteśmy współkonferencyjnymi mistrzami z Polską. Nie mógłbym być szczęśliwszy niż pójście do play-offów jako trójka. Próbujemy zrobić to, co zrobiliśmy w zeszłym roku.

„Oddzieliliśmy się od Polski. Uderzyli nas pierwsi. Potem odwzajemniliśmy przysługę w dalszej części sezonu. Na szczęście wyciągnęliśmy go, aby zdobyć udziały w Northeast 8. To była ciężka porażka u siebie 3:0 z Mooneyem w finałach regionalnych w zeszłym roku. Może w tym roku możemy pójść jeszcze dalej. Myślę, że mamy facetów, którzy mogą to zrobić ”.

Thomas jest zdecydowanie jednym z nich. Jego śmiertelna noga strzeliła w nocy pięć bramek.

„W tym roku powoli zaczęliśmy” powiedział Tomasz. „Odnieśliśmy ciężką porażkę z Polską. Połączyliśmy się jako zespół. Połączyliśmy się. Przeprowadziliśmy się kilka osób.”

Z pewnością wszystko działało przeciwko Girardowi. Po zdobyciu trzeciego gola w meczu Thomas podskoczył radośnie z bramkarzem Bradonem Johnsonem.

Johnson, kolejny starszy kapitan, był skąpy dla Raiders w sieci. Senior Girarda TyShawn Skinner strzelił na bramkę daleko w lewo, a Johnson wykonał rzut wolny chwilę później.

READ  Rosja zdyskwalifikowana z EURO kobiet, ponieważ kandydatury tego kraju na Euro 2028 i 2032 zostały uznane przez UEFA za niekwalifikowalne | wiadomości piłkarskie

„Jesteśmy młodym zespołem” To powiedział trener Girarda Damon Lariviere. „Wciąż się uczysz. Poczyniłeś postępy. Ta gra nie była wskazówką, jak gramy. South Range ma dobry zespół. Jestem dumna z moich trzech seniorów. Te dzieciaki pracowały na dupie każdego roku, kiedy tu są. Nie możemy się doczekać play-offów.”

Girard otrzyma Edgewooda w meczu play-off w pierwszej rundzie.

Juniorzy drugiego roku, Emmett Bailey i Matthew Fryfogle, znaleźli się z tyłu siatki w drugiej połowie.

„Ludzie z podklas wzmocnili się” powiedział Tomasz. „Wszystko łączy się we właściwym czasie”.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.