Connect with us

technologia

Twitter ponownie przestał dostarczać aplikacje weryfikacyjne

Published

on

Logo Twittera można zobaczyć na tabliczce w siedzibie firmy w San Francisco w Kalifornii.

Logo Twittera można zobaczyć na tabliczce w siedzibie firmy w San Francisco w Kalifornii.
zdjęcie: Josh Edelson / AFP (Obrazy Getty)

W tym roku wielu z tych, którzy tęsknili za niebieskim ptaszkiem na Twitterze, miało nadzieję, gdy firma dostała swój publiczny proces weryfikacji po raz pierwszy od prawie czterech lat. Ta nadzieja była jednak krótkotrwała, ponieważ Twitter wstrzymał proces tylko po to, by ponownie go otworzyć w czerwcu. Cóż, szokująco, Twitter wstrzymał dostęp do zweryfikuj ponownie.

Oficjalne zweryfikowane konto firmy na Twitterze tweetował w piątek że chwilowo się zatrzymał Dostęp weryfikacyjny rolkajeszcze raz, aby usprawnić proces składania wniosków i przeglądu. Pod uwagę niedawny incydent Kiedy Twitter zweryfikował sześć fałszywych kont – w tym jedno od uroczego kota w wiadrze – które rzekomo zaczęły wysyłać koreańskojęzyczny spam w lipcu, decyzja o ponownym wstrzymaniu tego procesu ma sens.

„Zrobiliśmy sobie przerwę od wprowadzenia dostępu do żądania weryfikacji, abyśmy mogli ulepszyć proces aplikacji i weryfikacji” – powiedział zweryfikowane konto na Twitterze. „Dla tych, którzy czekali, wiemy, że może to być rozczarowujące. Chcemy zrobić wszystko dobrze i dziękujemy za cierpliwość.”

Jak donosi krawędź, nie oznacza to, że Twitter nie zweryfikuje Twojego konta, jeśli przesłałeś już zgłoszenie. Świergot Zweryfikowany powiedział w piątek że to zadziałało jak najszybciej przejrzeć wszystkie otrzymane wnioski. W rzeczywistości nie każdy może zadawać pytania na Twitterze wciąż do weryfikacji bo firma powoli rozwijała dostęp do aplikacji.

A Twitter spokesperson told the outlet that it would “resume rolling out applications in the next few weeks.” Hey, at least that’s a sort-of timeline.

The news is no doubt frustrating and annoying to those who want a blue checkmark. I realize that I’m speaking from a place of “privilege” (I guess) since I have a blue checkmark, but you gotta wonder if people who kwalifikują się ponieważ niebieski kleszcz dostanie jeden. Wygląda na to, że zawsze coś się dzieje, od lat nieprzyjmowania wniosków po wstrzymanie, ponieważ są pewne za dużo aplikacji.

W tym momencie, prawdopodobnie trzeba mieć dużo szczęścia, aby móc złożyć wniosek w czasie, gdy wszystko w dziale weryfikacji się nie miesza, co nie jest łatwym zadaniem. Jeśli nie masz szczęścia, nie martw się. Niebieskie kleszcze mogą być teraz pożądane, ale kto wie, co będzie modne w przyszłości. Może nawet nie będziemy na Twitterze.

READ  Oto, jak korzystać z nowych akcji Chrome, aby zwiększyć produktywność
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *