Connect with us

technologia

Monster Hunter Rise: kwiecień 2021 Bezpłatna aktualizacja dodaje Apex Rathalos i Chameleos

Published

on

Pierwsza darmowa aktualizacja Monster Hunter Rise pojawi się pod koniec kwietnia i doda Chameleos, Apex Rathalos, odblokowaną czapkę Hunter Rank i nie tylko. Firma Capcom ujawniła szczegóły dotyczące aktualizacji tytułu wer. 2.0 w a Wpis na blogu, Jednocześnie należy zauważyć, że zostaną dodane dodatkowe potwory i „inne powiązane funkcje”.

Wydaje się, że Apex Rathalos jest częścią polowania na szał, które jest połączeniem tradycyjnej rozgrywki Monster Hunter i gry typu tower defense. Potwory Apex, takie jak Apex Arzuros, to bardzo potężne wersje potworów, które czasami pokonują te wyzwania.

Aktualizacja tytułu wer. Wersja 3.0 została również drażniona i chociaż obecnie nie ma okna wydania, obiecuje zawierać „dodatkowe potwory, a także dodatkowe zakończenie wątku fabularnego Monster Hunter Rise”.

W naszym przeglądzie Monster Hunter Rise powiedzieliśmy, że „łączy w sobie klasyczne pomysły Monster Hunter z jednymi z najlepszych ulepszeń na świecie i całą masą nowych, sprytnych mechanik”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Monster Hunter Rise, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem wiki, aby dowiedzieć się, jak zostać lepszym łowcą. W 24 rzeczach Monster Hunter Rise nie powie Ci i naszym kompletnym przewodniku dla początkujących, jeśli jesteś nowy w tej serii.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągnij.

READ  Wyłącznie: według Facebooka Apple odrzucił próbę poinformowania użytkowników o opłatach w App Store
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *