Connect with us

Sport

Polski bramkarz Łukasz Skorupski pozytywnie ocenia wieści o koronawirusie przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w Anglii

Published

on

Polska potwierdziła, że ​​rezerwowy bramkarz Łukasz Skorupski uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa przed kwalifikacjami do mistrzostw świata z Anglią.

29-latek zgłosił objawy w czwartek wieczorem i od razu się wyizolował, zanim uzyskał pozytywny wynik w ostatniej rundzie testów w Polsce.

To drugi pozytywny przypadek koronawirusa w polskim obozie po Mateuszu Klichu z Leeds United.

Klich opuścił czwartkowy remis Polski 3: 3 z Węgrami, a także niedzielne mecze z Andorą i Anglią w środowy wieczór.

Wizerunek:
Lewandowski może grać z Anglią na Wembley po otrzymaniu zwolnienia z kwarantanny po powrocie do Bayernu Monachium

Jednak w Polsce kapitan i strzelec wszechczasów Robert Lewandowski będzie dostępny do selekcji na Wembley po tym, jak Bayern Monachium zgodził się wypuścić go do gry międzynarodowej.

Niemieccy mistrzowie początkowo uniemożliwiali Lewandowskiemu wyjazd do Wielkiej Brytanii ze względu na obowiązujące w Niemczech rygorystyczne protokoły koronawirusa, zgodnie z którymi gracze powracający z kraju znajdującego się w „strefie mutacji”, takiej jak Wielka Brytania, muszą zostać poddani kwarantannie przez 14 dni.

Jednak rząd federalny przyznał 32-latkowi zwolnienie z kwarantanny po jego powrocie do Bayernu, co oznacza, że ​​w środę może zmierzyć się z Garethem Southgate.Miniaturka3:44

Najważniejsze momenty meczu Węgier z Polską z I grupy kwalifikacyjnej do Mistrzostw Świata FIFA.

W czwartek Lewandowski wyrównał w 83. minucie i zapewnił swojej drużynie punkt w remisie 3: 3 na Węgrzech.

Anglia minęła San Marino, najniższą drużynę FIFA, w inauguracyjnych kwalifikacjach do Mistrzostw Świata na Wembley w czwartek.

A po niedzielnym meczu z Albanią w Tiranie, trzy Lwy zmierzą się z Polską na Wembley, aby utrzymać grupę I. pod kontrolą.

READ  Jeśli Milik ma być dramatem, chętnym klubem jest już Pika Nona
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *