Connect with us

Nauka

MAG ponownie rozwija się w Gdańsku

Published

on

Firma logistyczna Morska Agencja Gdynia (MAG) powiększyła wynajmowaną przez siebie powierzchnię magazynowo-biurową w Panattoni Park Gdańsk East I do ponad 2.800 m².

Morska Agencja Gdynia już po raz drugi w ostatnich miesiącach powiększyła wynajmowaną powierzchnię w parku.

Od momentu powstania w połowie XX wieku Morska Agencja Gdynia stała się jedną z najstarszych i największych firm transportowo-logistycznych w Polsce. Jest dostawcą wyspecjalizowanym w usługach transportu lądowego i morskiego. Współpracowała z globalnymi eksporterami i importerami, a obecnie obsługuje 24 000 kontenerów rocznie. Firmę w negocjacjach najmu reprezentowała Cresa Polska.

Sekretem dla najemcy była bliskość portu morskiego, usprawniająca procesy transportowe. Rozbudowany magazyn odegra kluczową rolę w ciągłym pozyskiwaniu klientów preferujących Gdańsk pod względem składowania towarów. Najemca spodziewa się zająć nową powierzchnię w pierwszym kwartale 2021 roku.
Michał Rafałowicz, szef Cresa Polska na Pomorzu

Panattoni Park Gdańsk East I to 46 870 m² powierzchni magazynowej do wynajęcia i biur. Znajduje się blisko portu miejskiego i głębokowodnego terminalu kontenerowego.

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć: deszcz meteorytów Geminidów 2020 | Podstawy astronomii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *