Connect with us

Świat

Tropical Storm Fred zmierza do FL Panhandle

Published

on

Burza tropikalna Fred przemieszcza się dziś na północny-północny zachód przez Zatokę Meksykańską, zanim w poniedziałek wieczorem do wtorku uderzy w ląd wzdłuż północno-środkowego wybrzeża Zatoki Meksykańskiej, gdzie opublikowano obserwację burzy tropikalnej.

Chociaż pewien zysk jest prawdopodobny, gwałtownej intensyfikacji nie należy się spodziewać, ponieważ system wciąż zmaga się z uskokiem wiatru.

Tropical Storm Fred wciąż wpływa na SWFL, przynosząc porywiste warunki na wybrzeżu, ulewne deszcze i niewielkie zagrożenie odosobnionym tornadem wzdłuż wybrzeża. Hrabstwa Hendry, Glades i Collier są nadal pod obserwacją powodzi, więc bądź ostrożny na ulicach.

Jeśli zobaczysz zalane drogi, zawróć i znajdź alternatywną trasę. Późnym wieczorem, w niedzielę wieczorem, wpływ Freda na SWFL przeminie z szansami na deszcz i porywiste warunki.

Nowy obszar do obejrzenia

National Hurricane Center wciąż wskazuje na obszar niskiego ciśnienia w pobliżu Bermudów, który ma niewielkie szanse na rozwój w ciągu najbliższych pięciu dni. Tropical Storm Grace to również system, który należy uważnie obserwować, ponieważ na dłuższą metę nadal istnieje wysoki poziom niepewności.

Polegaj na zespole NBC2 ds. śledzenia huraganów, który będzie Cię informował na bieżąco w Internecie i na antenie. Możesz przeczytać więcej o Łasce Tropikalnej Burzy, klikając TUTAJ.

Czy jesteś przygotowany na sezon huraganów? Najlepszy czas na przygotowanie jest teraz, gdy jest cicho! Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, sprawdź internetowy przewodnik po huraganie NBC2 First Alert tutaj.

Aplikacja Pogoda NBC2 jest teraz dostępna zarówno na urządzenia Apple, jak i Android. Pobierz wersję na iPhone’a / iPada tutaj, a Wersja Androida tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *