Connect with us

entertainment

Top model, odc. 3. Dzieci Kalibabki skrytykowane przez uczestnika

Published

on

Program „Top Model” rozpoczął dziewiątą edycję, w której uczestnicy chcący pracować w branży walczą o tytuł najlepszej modelki lub najlepszej modelki. Choć za nami już tylko dwa odcinki programu TVN Jurorzy: Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa i Katarzyna Sokołowska już zdecydowali o przyznaniu „złotego biletu”.Oznacza to automatyczny dostęp do domu modelki. Jego Weronika Kaniewska została szczęśliwą właścicielką.

Dziewczyna otrzymała informację o castingu od samej Joanny Krupy. Przypominamy, że w związku z pandemią koronawirusa przesłuchania odbywały się online. Mimo, że 19-latka chodziła po wybiegu raczej niebezpiecznie, a Katarzyna Sokołowska uważała, że ​​po „wybiegu” musi chodzić, dziewczyna zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Prawdę powiedziawszy stał się pierwszym mieszkańcem domu wzorcowego.

Polecamy: Drugi odcinek „Top Model” z parą homoseksualistów i posiadaczem „Złotego Biletu”

„Top Model”, odc. 3: Co wydarzyło się w programie?

Trzeci odcinek rozpoczął się prezentacją kolejnego nabywcy tytułu „Top Model”. Krzysztof Kaletka von Rybnik, który w zeszłym roku próbował swoich sił w castingach, postanowił ponownie przekonać jurorów. Rozmowny chłopak z charakterystycznym dodaniem amerykańskiego akcentu od początku zaintrygował sędziówDo tej pory jednak mieli go za chłopca, który nie jest gotowy do kariery zawodowej modelki. Katarzyna Sokołowska powiedziała:

Jury postanowiło dać mu szansę i zaproponowano mu mini sesję zdjęciową zaprojektowaną przez Marcina Wolińskiego. Efekt zaskoczył wszystkich. Marcin Tyszka stwierdził:

Sokołowska wtrąciła się:

Czterech jury było za dać szansę Krzysztofowi Kaletce. Więc przeszedł do następnego poziomu, obozu dla początkujących.

READ  „Hotel Paradise” - rajska gra. Pewny Luke złamał program!

Kolejnym kandydatem do tytułu „Top Model” okazał się … Córka basisty kultowego zespołu „The Scorpions”. Mowa o Marii Stańczyk-Mąściuktóra przedstawiła się jurorom. Duże wrażenie zrobiła na Joannie Krupie, która jest wielką fanką zespołu. Gwiazda była bardzo podekscytowana, gdy Paweł Mąścoda, członek słynnego zespołu, przywitał się z jury.

Niestety, nie pomogło to Marii przejść na następny poziomw przeciwieństwie do następnego kandydata. Rozmawiać o Maksymiliana Mazurkaco Joanna Krupa od początku bardzo polubiła. Modelka od razu poprosiła go o przedstawienie swojej postaci.

Kiedy uczestnik pokazał swoje muskularne, wytatuowane ciało i zademonstrował swoje umiejętności taneczne, Krupa wyznał, że „czuła się sexy”.. Nic dziwnego, że Mazurek zachwycił także pozostałych jurorów i Marcin Tyszka postanowił go sfotografować. To tylko potwierdziło, że Maksymilian jest idealnym kandydatem na modela mimo swoich mniejszych rozmiarów. Fotograf przyznał:

Choć Katarzyna Sokołowska była sceptyczna, zgodził się, że ma rację.

Pomimo tego Jury postanowiło dać mu szansę.

Następną częścią programu jest wspomniany wcześniej obóz szkoleniowy. gdzie uczestnicy walczyli o awans do domu „Toma Modela”. Wcześniej jednak z powodu pandemii koronawirusa jurorzy zostali zmuszeni do wykluczenia większej liczby kandydatów na kolejny poziom. Zdaniem sędziów na obozie treningowym zarobiły między innymi dzieci słynnego „tulipana”, czyli Gracja i Jacek Kalibabka.

READ  Sebastian Fabijański jest dumny z sesji ciążowej Maffashion: "ONI. MIŁOŚĆ". Sugeruje, że będzie syn? (ZDJĘCIE)

Polecamy:: Ma 28 dzieci. Dwóch pojawiło się w „Top Model”. Czy pamiętasz historię z serii „Tulipan”?

Po raz pierwszy uczestnicy musieli zmierzyć się przed obiektywem i na wybiegu. W tym sezonie magazynem była cukrownia nad jeziorem Żnin. Sędziowie bacznie obserwowali tych, którzy najlepiej radzili sobie podczas zadań. Na pierwszej sesji uczestnicy zakładają kostiumy kąpielowe a tu … pojawił się pierwszy bieg schodów. Dziewczęta narzekały na „wystające brzuchy” i zazdrościły mięśniom jej przyjaciele.

Po jednej z sesji zdjęciowych Między uczestnikami doszło do pierwszych starć. Chodziło o … Gracie Kalibabkaktóry według niektórych wydaje się zbyt doskonały.

Kiedy Michał Piróg zapytał modelek, które ich zdaniem są najsilniejszym ogniwem, córka “Tulipana” wskazała na siebie. Karolinie Wawrzyckiej się to nie podobałoktóra zaczęła widzieć poważnych przeciwników w swoim słynnym rodzeństwie.

Na koniec uczestnicy mieli profesjonalny wybieg, na którym mogli się poruszać i pozować. Na tym właśnie polegała decyzja, która z aspirujących modelek przejdzie do następnej fazy i kto będzie musiał pożegnać się z marzeniami o tytule „Top Model”. Kiedy przyszedł czas na burzliwe obrady, jury przyznało, że naprawdę ciężko jest złamać orzech.

Decyzję Joanny Krupy, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Katarzyny Sokołowskiej przekazał uczestnikom Michał Piróg. W kolejnym odcinku nie zobaczymy jednak Krzysztofa Kaletki, Dominika Bereżańskiego i Mai Siwik.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

READ  Weronika Ksi ± ż kiewicz założyła nylonowy dres, a Katarzyna Warnke w sukienkę w panterkę. Fani przyznają: świetne style!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *