Connect with us

Zabawa

Top model, odc. 3. Dzieci Kalibabki skrytykowane przez uczestnika

Published

on

Program „Top Model” rozpoczął dziewiątą edycję, w której uczestnicy chcący pracować w branży walczą o tytuł najlepszej modelki lub najlepszej modelki. Choć za nami już tylko dwa odcinki programu TVN Jurorzy: Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Joanna Krupa i Katarzyna Sokołowska już zdecydowali o przyznaniu „złotego biletu”.Oznacza to automatyczny dostęp do domu modelki. Jego Weronika Kaniewska została szczęśliwą właścicielką.

Dziewczyna otrzymała informację o castingu od samej Joanny Krupy. Przypominamy, że w związku z pandemią koronawirusa przesłuchania odbywały się online. Mimo, że 19-latka chodziła po wybiegu raczej niebezpiecznie, a Katarzyna Sokołowska uważała, że ​​po „wybiegu” musi chodzić, dziewczyna zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Prawdę powiedziawszy stał się pierwszym mieszkańcem domu wzorcowego.

Polecamy: Drugi odcinek „Top Model” z parą homoseksualistów i posiadaczem „Złotego Biletu”

„Top Model”, odc. 3: Co wydarzyło się w programie?

Trzeci odcinek rozpoczął się prezentacją kolejnego nabywcy tytułu „Top Model”. Krzysztof Kaletka von Rybnik, który w zeszłym roku próbował swoich sił w castingach, postanowił ponownie przekonać jurorów. Rozmowny chłopak z charakterystycznym dodaniem amerykańskiego akcentu od początku zaintrygował sędziówDo tej pory jednak mieli go za chłopca, który nie jest gotowy do kariery zawodowej modelki. Katarzyna Sokołowska powiedziała:

Zdjęcie: Vod.pl.

„Top Model”, odc. 3

Jury postanowiło dać mu szansę i zaproponowano mu mini sesję zdjęciową zaprojektowaną przez Marcina Wolińskiego. Efekt zaskoczył wszystkich. Marcin Tyszka stwierdził:

Sokołowska wtrąciła się:

Czterech jury było za dać szansę Krzysztofowi Kaletce. Więc przeszedł do następnego poziomu, obozu dla początkujących.

READ  Wiedźmin 4: Nowa data premiery gry, jak mówi CD Projekt Red, „rozpoczyna się nowa saga” z Unreal Engine 5

Zdjęcie: Vod.pl.

„Top Model”, odc. 3

Kolejnym kandydatem do tytułu „Top Model” okazał się … Córka basisty kultowego zespołu „The Scorpions”. Mowa o Marii Stańczyk-Mąściuktóra przedstawiła się jurorom. Duże wrażenie zrobiła na Joannie Krupie, która jest wielką fanką zespołu. Gwiazda była bardzo podekscytowana, gdy Paweł Mąścoda, członek słynnego zespołu, przywitał się z jury.

Zdjęcie: Vod.pl.

„Top Model”, odc. 3

Niestety, nie pomogło to Marii przejść na następny poziomw przeciwieństwie do następnego kandydata. Rozmawiać o Maksymiliana Mazurkaco Joanna Krupa od początku bardzo polubiła. Modelka od razu poprosiła go o przedstawienie swojej postaci.

Zdjęcie: Vod.pl.

„Top Model”, odc. 3

Kiedy uczestnik pokazał swoje muskularne, wytatuowane ciało i zademonstrował swoje umiejętności taneczne, Krupa wyznał, że „czuła się sexy”.. Nic dziwnego, że Mazurek zachwycił także pozostałych jurorów i Marcin Tyszka postanowił go sfotografować. To tylko potwierdziło, że Maksymilian jest idealnym kandydatem na modela mimo swoich mniejszych rozmiarów. Fotograf przyznał:

Choć Katarzyna Sokołowska była sceptyczna, zgodził się, że ma rację.

Pomimo tego Jury postanowiło dać mu szansę.

Zdjęcie: Vod.pl.

„Top Model”, odc. 3

Następną częścią programu jest wspomniany wcześniej obóz szkoleniowy. gdzie uczestnicy walczyli o awans do domu „Toma Modela”. Wcześniej jednak z powodu pandemii koronawirusa jurorzy zostali zmuszeni do wykluczenia większej liczby kandydatów na kolejny poziom. Zdaniem sędziów na obozie treningowym zarobiły między innymi dzieci słynnego „tulipana”, czyli Gracja i Jacek Kalibabka.

READ  StoneFruit Coffee Company przejmuje dawną firmę kawową w centrum Cleveland

Polecamy:: Ma 28 dzieci. Dwóch pojawiło się w „Top Model”. Czy pamiętasz historię z serii „Tulipan”?

Po raz pierwszy uczestnicy musieli zmierzyć się przed obiektywem i na wybiegu. W tym sezonie magazynem była cukrownia nad jeziorem Żnin. Sędziowie bacznie obserwowali tych, którzy najlepiej radzili sobie podczas zadań. Na pierwszej sesji uczestnicy zakładają kostiumy kąpielowe a tu … pojawił się pierwszy bieg schodów. Dziewczęta narzekały na „wystające brzuchy” i zazdrościły mięśniom jej przyjaciele.

Po jednej z sesji zdjęciowych Między uczestnikami doszło do pierwszych starć. Chodziło o … Gracie Kalibabkaktóry według niektórych wydaje się zbyt doskonały.

Zdjęcie: Vod.pl.

„Top Model”, odc. 3

Kiedy Michał Piróg zapytał modelek, które ich zdaniem są najsilniejszym ogniwem, córka „Tulipana” wskazała na siebie. Karolinie Wawrzyckiej się to nie podobałoktóra zaczęła widzieć poważnych przeciwników w swoim słynnym rodzeństwie.

Zdjęcie: Vod.pl.

„Top Model”, odc. 3

Na koniec uczestnicy mieli profesjonalny wybieg, na którym mogli się poruszać i pozować. Na tym właśnie polegała decyzja, która z aspirujących modelek przejdzie do następnej fazy i kto będzie musiał pożegnać się z marzeniami o tytule „Top Model”. Kiedy przyszedł czas na burzliwe obrady, jury przyznało, że naprawdę ciężko jest złamać orzech.

Decyzję Joanny Krupy, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Katarzyny Sokołowskiej przekazał uczestnikom Michał Piróg. W kolejnym odcinku nie zobaczymy jednak Krzysztofa Kaletki, Dominika Bereżańskiego i Mai Siwik.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

READ  Montaigne nie osiąga szczytu Eurowizji

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.