Connect with us

Zabawa

„The Voice of Poland”: koniec przesłuchań w ciemno. Ćwiertna i Szymańska byli zachwyceni

Published

on

Zakończyła się scena przesłuchań w ciemno w „The Voice of Poland”. Trenerzy byli entuzjastycznie nastawieni, między innymi Magda Ćwiertna, Weronika Szymańska i Hamza Aboumaachar. Kto jeszcze awansował do bitew?

Zakończyły się ślepe przesłuchania do „The Voice of Poland”

Pamiętaj, że w sezonie 11 „Głos Polski„Oceń uczestników: Michał Szpak, Tomson i baron, Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Pożegnali się z programem Kamil Bednarek ja Małgorzata. Kontynuuj w ten sposób Tomasz Kammel ja Maciej Musiał.

Dodajmy, że nowa odsłona programu TVP ma nową funkcjonalność, z której mogą korzystać autokary – blokada. Pisaliśmy o tym, co to jest TUTAJ.

Publiczność jako pierwsza zobaczyła to na scenie Anna Gąsienica-Byrcyn, który zinterpretował pieśń Krystyny ​​Prońko „Jesteś lekarstwem na wszelkie zło” (Słuchać!) i obróciłem dwa fotele – Ursula Dudziak i Edyta Górniak. Nawiasem mówiąc, trenerka zapowiedziała, że ​​niebawem przeniesie się do rodzinnego miasta uczestniczki, tj. H. Do Zakopanego. „Będziemy sąsiadami. Naprawdę. Wyjeżdżam w góry” – powiedział Górniak.

„Zaśpiewasz jak nic na świecie. I zapraszam do mnie” – zachęcał Dudziak, ale ostatecznie Byrcyn trafił do Górniaka.

– Normalnie nie zdradziłbym jej, ale byłem tak zaniepokojony, że postanowiłem powiedzieć to głośno, mając nadzieję, że to może przekonać Anię – powiedział trener.

Po występie nie było walki Małgorzata Mirgos (Sarah McLachlan – „W ramionach anioła”), o czym przekonała się jedynie Urszula Dudziak (zespół Star♀ine’a). „Zaśpiewałeś mi prosto do ucha (…) Cieszę się z ciebie i cieszę się, że będziemy razem pracować” – powiedział Dudziak.

READ  To było szybkie. Byli dziennikarze trójki zebrali już 100 tys. Zł za nowe radio

Katarzyna Miernik-Jeremias zaśpiewała „Byłem tutaj” Beyonce ((Słuchać!) i odwrócił dwa fotele – Górniak i Michał Szpak. Zostało to zablokowane przez trenera, co oznaczało, że uczestnik wiedział, do której drużyny jedzie.

Paweł Sznajder po wykonaniu „Dive” Eda Sheerana (Słuchać!) zamienił trzy fotele (oprócz Tomsona i Barona).

„Zrobię wszystko, żebyś mógł używać nowych sztuczek i śpiewać jeszcze lepiej. Potencjał jest ogromny” – chwalił uczestnik Górniak. „To nie było wielkie osiągnięcie, ale masz coś, co dodaje wartości. Masz urok i przesłanie. Chcę mieć w domu tak młodą i pozytywną postać” – powiedział Szpak, a uczestnik dołączył do jego zespołu.

Magda Ćwiertnialepiej znany jako Magda C. pozwoliła wszystkim trenerom odwrócić się po ich występie (zaśpiewała „One Last Time” Ariany Grande – Słuchać!), ale Dudziak i Szpak zostali wykluczeni z walki jako uczestnicy. Szpak nie mógł tego żałować i był bardzo rozczarowany blokadą (na chwilę zaniemówił).

Mimo wielu ciekawych argumentów ze strony Tomsona i Barona (chcieli wyprodukować swój album), Górniak przekonał uczestnika współpracując ze światowymi producentami.

Po przerwie reklamowej Marta Bielawska (Tones And I – „Tanzaffe”, Słuchać!) przekonały Edytę Górniak i Urszulę Dudziak. Walka o uczestnika była niezwykle zacięta. Po drodze spotkaliśmy jej rodzinę i Bielawska zaśpiewała kolejną piosenkę.

Ostatecznie Marta trafiła do Górniaka, a kluczem było to, co chciał zaśpiewać uczestnik – romantyczne piosenki z przesłaniem. Trenerka nie kryła radości, że Bielawska na to stawia.

READ  Data premiery Spider-Man: No Way Home India przesunęła się na 16 grudnia

Hamza Aboumaachar podczas przesłuchań zagrał utwór „Zostań” (Słuchać!) Rihanna i odwróciła cztery fotele. „Mam dreszcze” – mówił podczas występu Baron. Po krótkiej dyskusji i przedstawieniu swojej historii trenerom Hamza zdecydował się na duet z Afromental.

Odwróciła dwa fotele Magdalena Lasotawykonała przebój Alicii Keys „A Woman’s Worth”. Piosenkarka ogłosiła dobrą wiadomość, że jest w ciąży. „Twoje dziecko polubi adrenalinę” – zapowiedział Górniak.

„Powinieneś spróbować, ale nic nie da” – powiedziała Urszula Dudziak, zacieniając duet trenerski. I właśnie to wybrała uczestniczka i potwierdziła swój wybór nucąc „papaja”.

Wróć do „The Voice of Poland” (ósma edycja) Weronika Szymańska zaśpiewała piosenkę „7 lat” (Słuchać!) Lukas Graham i obrócił cztery krzesła.

Górniak stwierdził, że trenerzy, którzy byli w tej edycji, nie powinni walczyć o uczestnika. Szymańska zdecydowała jednak, że chce dołączyć do drużyny Szpaka, ponieważ przypomniała sobie, że w przeszłości zaciekle walczył z Andrzejem Piasecznym.

Nie przeszli na następny poziom: Jest Nikelewska (Strzałki – „Uwielbiam rock’n’roll”), Joanna Gawrońska (Sarsa – „Zakryj”), Alicja Osuch (Sanah – „Melodia”), Aleksandra Jabłonka (Ava Max – „Sweet but Psycho”), Damian Kikoła (Baranovski – „Tender Place”).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *