Connect with us

technologia

The Angry Beavers potwierdzono w Nickelodeon All-Star Brawl 2

Published

on

The Angry Beavers potwierdzono w Nickelodeon All-Star Brawl 2

Norbert i Daggett Beaver, bardziej znani jako gwiazdy serialu animowanego Nickelodeon Wściekłe bobrydołącz do tego Nickelodeon All Star Brawl 2 Lista. Duet posiada unikalny mechanizm pomocy w platformowej grze wydawcy GameMill Entertainment: bobry walczą ze sobą w stylu tag team, wzywając się nawzajem o pomoc podczas ataków i zamieniając się miejscami według uznania graczy.

Jak widać w debiutanckim zwiastunie duetu, Norbert i Daggett charakteryzują się stylem walki „dwa w jednym” z elementami stylu „Asystent Fighter”. W tej dwójce z dzikimi zębami jest dzika nieprzewidywalność, która pomaga jeszcze bardziej odróżnić ich od reszty eklektyzmu Nickelodeon All Star Brawl 2 wyrównywać.

Wściekłe bobry liczył ponad 60 odcinków i był emitowany przez cztery sezony na antenie Nickelodeon od 1997 do 2003 roku. Serial animowany nominalnie opowiadał o dwóch młodych bobrach kawalerskich przystosowujących się do życia poza rodzinną tamą i pojawiał się w społeczności mieszkańców lasów – ale w praktyce tak jest seria, która wymyka się jasnemu opisowi. Na przykład jest odcinek, w którym pomagają Norbertowi spełnić jego życiowe marzenie o zostaniu koniem ujeżdżeniowym lipicanerem. Jest kilka opowiadań o tożsamości superbohatera, Muskularnym Beaverze, który od czasu do czasu wydaje się wyskakiwać z Daggetta w stylu psychotycznego załamania.

Norbert i Daggett dołączają do wcześniej potwierdzonych zawodników SpongeBob SquarePants, Patrick Star, Squidward, Aang, Korra, Danny Phantom, Ren and Stimpy, Garfield, Lucy Loud, Zim, Jimmy Neutron, Nigel Thornberry, Rocko Rama, Jenny Wakeman, Reptar i Raphael do Donatello od Żółwi Ninja NASB2.

Nickelodeon All Star Brawl 2 ukaże się 3 listopada na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC (przez Steam), Xbox One i Xbox Series X – z funkcją crossplay.

Czytaj więcej

READ  iPad Prime Day Deals Liveblog: Najtańsze ceny na tablety Apple
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *