Connect with us

Świat

Tęsknię za Tobą. „Polityk ma konkretny plan

Published

on

Alexey Navalny chcę wrócić po powrocie do Rosji Poinformowała jego rzeczniczka Kira Jarmysz. „Inne opcje nigdy nie były brane pod uwagę” – napisała na Twitterze. Wyjaśniła, że ​​dziennikarze zapytali ją, czy Nawalny planuje powrót do Rosji. Jarmysz.

Burzliwy. Wróć do Rosji

Wcześniej New York Times informował, że Navalny poinformował niemieckie biura o swoich planach powrotu do ojczyzny. Jeden z polityków FDP wystąpił o azyl dla rosyjskiego działacza opozycji w Niemczech. Prezydent Francji Emmanuel Macron wspomniał również o azylu dla Nawalnego.

Alexei Navalny jest leczony w klinice Charité w Berlinie od 22 sierpnia (dwa dni po zatruciu). Testy laboratoryjne W Niemczech, Francji i Szwecji wykazano, że został otruty lekiem przeciwskurczowym z grupy Nowiczok.

Prawie cztery tygodnie po zatruciu Navalny jest lepszy. Na Instagramie pojawił się jego pierwszy post ze szpitalnego łóżka: „Cześć, tu Nawalny. Tęsknię za Tobą” – czytamy. „Nadal prawie nic nie mogę zrobić, ale wczoraj oddychałem sam”. Na zdjęciu osłabiony Nawalny otoczony żoną i dziećmi.

Aleksiej Nawalny to jeden z największych krytyków prezydenta Władimira Putina. Rosja Twierdzi jednak, że nie miał nic wspólnego z zatruciem partii opozycyjnej.

Białoruś. Piotr Mueller o założeniach Planu Marshalla

READ  Koronawirus we Włoszech. Lekarz: Krytyczna sytuacja w Mediolanie. Zostało 15 dni
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *