Connect with us

technologia

Apple Watch SE: Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem smartwatcha, teraz może być właściwy czas, aby to zrobić

Published

on

Tańszy zegarek Apple Watch jest dostępny tutaj.

Zrzut ekranu / CNET

Ta historia jest częścią Wydarzenie Apple, nasze pełne relacje z najnowszych wiadomości z centrali Apple.

Odkąd Apple wypuścił swój pierwszy smartwatch w 2015 roku, Apple Watch był wysoko cenionym urządzeniem do noszenia dla wielu różnych populacji – nawet jeśli cena sprawiła, że ​​dla niektórych był on nieosiągalny. Wszystko zmieniło się we wtorek, kiedy firma ogłosiła Watch SE, tańszy zegarek dla tych, których budżet nie sięgnął posiadania smartwatcha Apple.

Czytać: Tutaj jest Jak zainstalować iOS 14 i iPad OS 14 jeśli będzie dostępny jutro i Oto jak przygotować swoje urządzenie teraz.

Z Watch SE zaczynającym się od 279 USD (269 GBP, 429 AU), Apple chce przyciągnąć nową publiczność użytkowników smartwatchów – w tym dzieci. Nowa Funkcja konfiguracji Apple Watch Family Pozwoli to na podłączenie wielu zegarków do iPhone’a, a Apple ma wyraźną nadzieję, że rodziców da się przekonać do zainwestowania w smartwatch dla swojego ukochanego potomstwa.

Podczas gdy Watch SE wygląda bardzo podobnie do obecnego zegarka Series 3, zawiera mocniejszy procesor niż starszy zegarek Apple. Seria 3 sięga 2017 roku, więc klienci mogą być pewni, że Apple robi coś więcej niż tylko ponowne instalowanie starego produktu. Firma rozpaczliwie potrzebowała gadżetu, aby stał się przydatny w 2020 roku i później.


Bieganie:
Spójrz na to:

Apple wprowadza tańszy Apple Watch SE


1:55

Jak można się spodziewać po tańszym modelu, SE nie ma wszystkich zaawansowanych funkcji zegarków Apple z wyższej półki, takich jak: B. zatwierdzona przez FDA aplikacja EKG, ale ma wiele funkcji śledzenia kondycji, a funkcja wykrywania upadku wprowadzona w serii 4 obejmuje ten sam akcelerometr, żyroskop i zawsze włączony wysokościomierz, co nowy Apple Watch Series 6. Firma obiecuje również większe, bardziej czytelne odczyty na swoim „najbardziej zaawansowanym” wyświetlaczu zegarka, w rzeczywistości o 30% większym niż ekran z serii 3.

Wrześniowe wydarzenie Apple jest zwykle okazją do zaprezentowania swoich najnowszych iPhone’ów. Jednak ponieważ we wtorek nie pojawią się żadne telefony, zegary mogą zająć centralne miejsce. Byli Spodziewam się, że Apple przedstawi iPhone’a 12 w ciągu zaledwie kilku tygodni, ale do tego czasu firma zaoferowała kilka rzeczy, którymi można się ekscytować.

Wśród zapowiedzi Apple na wtorkowej imprezie, prezentacja Apple Watch SE wyróżnia się tym, że popularny (i poszukiwany) produkt może trafić do nowej publiczności. Chociaż doświadczeni właściciele smartwatchów lub ci, którzy potrzebują głębszego wglądu w swoje dane zdrowotne, nadal są przyciągani do droższego, najwyższej klasy zegarka Apple Watch, SE może służyć większości osób poszukujących atrakcyjnego i wydajnego smartwatcha.

Watch SE może również przynieść korzyści Apple, pozwalając mu utrzymać swoją pozycję jako Lider na światowym rynku odzieży do noszenia. Tańszy smartwatch może pozwolić firmie przyciągnąć kupujących, którzy w przeciwnym razie wybraliby budżetowy tracker fitness od rywali, takich jak Fitbit.

READ  Animal Crossing Patch naprawia błyszczące chmury w grze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.