Connect with us

Zabawa

Teresa Lipowska: Opuścił ją pierwszy mąż, miała 44 lata z drugim. Co o nich wiemy?

Published

on

Teresy Lipowskiej jest kochany przez publiczność ”lubię miłość“. Od 2000 roku aktorka wciela się w Barbarę Mostowiak, nestorkę rodziny Mostowiaków, której losy śledzą od lat miliony Polaków. Prywatnie spełniona matka 46-latka. Marcin Zaliwski, owoc ich drugiego małżeństwa.

Od czasu do czasu Media plotkarskie przypominają fakty z życia serca Teresy Lipowskiej. Niedawno wywiad z gwiazdą „M jak miłość” ponownie wzbudził zainteresowanie Krzysztof Ibisz w programie „Zrozumieć kobietę” w 2012 roku.

Aktorka wspominała to w wywiadzie Jej pierwszy mąż zostawił ją dla innej kobiety, jeden Spędziła ze swoim drugim małżonkiem wspaniałe dziesięciolecia. Przyjrzeliśmy się obu parom Teresy Lipowskiejponieważ – jak podkreśla sama zainteresowana – Każdy z nich miał ogromny wpływ na całe ich życie.

Aleksander Lipowski: Kim był pierwszy mąż Teresy Lipowskiej?

Pierwszym mężem Teresy Lipowskiej był Aleksander Lipowski, urodzony w Moskwie kamerzysta. Poznali się podczas studiów w PWSFTviT w Łodzi, do której uczęszczała przyszła gwiazda serialu TVP 2. Ujawniła to w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Chociaż w tym okresie miała niewinne romanse z innymi mężczyznami, tylko ze swoim pierwszym mężem straciła dziewictwo.

Dalszą część artykułu obejrzyj wideo:

Teresa Lipowska przyznała w wywiadzie, że Była głęboko zakochana w Aleksandrzez kim w każdym razie Przeprowadziła się z Łodzi do Warszawy. W swojej autobiografii Over the Family Album z 2017 roku aktorka ujawniła, kim był jej pierwszy mąż:

Byli zupełnie inni. Teresa Lipowska była osobą bardzo religijną, a Aleksander Lipowski był ateistą. Po latach w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem aktorka powiedziała, że ​​z żalu rodziców zrezygnowała z kościelnego ślubu za męża:

READ  Horoskop dzienny na piątek 13 listopada 2020 r. Wróżenie na weekend dla Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Panny, Skorpiona, Wodnika, Koziorożca!

W swojej autobiografii zatytułowanej „O albumie rodzinnym” Teresa Lipowska z goryczą wspominała swój ślub z pierwszym mężem. Na kartach książki ujawniła:

Zdjęcie: Jacek Kurnikowski / AKPA

Teresy Lipowskiej

Niestety, o ile aktorka była bardzo lojalna wobec męża przez następne lataTego samego nie można o nim powiedzieć. Teresa Lipowska zdradziła to Krzysztofowi Ibiszowi Trzy lata po ślubie mąż zostawił ją dla innej kobiety. Gwiazda „M jak miłość” pomyślała o przyczynie rozpadu małżeństwa:

Polecamy:: „T jak Teresa”. Jak przebiegała kariera zawodowa Teresy Lipowskiej?

Teresa Lipowska poinformowała, że ​​w trakcie małżeństwa wiedziała, że ​​jej mąż ma inną żonę. Przyznała, że ​​rozstanie z Aleksandrem Lipowskim przeżyła bardzo.

Podsumowanie ich pierwszego małżeństwa w wywiadzie z 2012 roku, Teresa Lipowska wyznała, że ​​„mimo tego, co pamięta, te trzy lata są bardzo dobre”chociaż nie ukrywa, że ​​było to dla niej bardzo trudne. W programie „Lustro” wyznała wprost:

Zdjęcie: Andras Szilagyi / MW Media

Teresy Lipowskiej

Po chwili znowu powiedziała „tak” i został jej wybranym Tomasz Zaliwski. Znali się od ślubu Teresy Lipowskiej. Aktorka zauważyła już ładną przyjaciółkę z teatru, ale była lojalna wobec męża i szczerze go kocham. Dlatego wywołał iskrę między przyszłymi małżonkami dopiero po rozwodzie aktorki. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem wspomniała anegdotę o swoim mężu:

Zdjęcie: Zawada / AKPA

Teresa Lipowska i Tomasz Zaliwski

Połączył ich utwór „Arbuz”, w którym zagrali parę. Teresa Lipowska wyznała to Krzysztofowi Ibiszowi Podczas jednej z prób zagrała scenę pocałunków ze swoim przyszłym mężem, która zbliżyła ich do siebiepodobnie jak reszta obsady. W końcu zaczęli być razem. Aktorka w programie „Lustro” podkreśliła, że ​​po rozpadzie pierwszego małżeństwa mogła liczyć na wsparcie Tomasza Zaliwskiego:

READ  Zobacz, kto otrzyma czternastą emeryturę. Pojawiła się wstępna data wypłaty. Dla kogo przeznaczona jest czternasta emerytura? [20.12.2020 r.]

Dalszą część artykułu obejrzyj wideo:

Podobnie jak Aleksander Lipowski, drugi mąż aktorki również nie był praktykującym katolikiem. Dopiero szczera rozmowa z Janem Twardowskim przekonała go do małżeństwa przed Bogiem. W rozmowie z Onetem aktorka wspominała ten czas:

Ślub Teresy Lipowskiej i Tomasza Zaliwskiego odbył się w 1963 roku.

Zdjęcie: https://www.ipla.tv/

Teresa Lipowska pokazuje swoje zdjęcie ślubne w programie „Zrozumieć kobietę”

Aktorka wielokrotnie opowiadała o swoim mężu w wywiadach. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem o swoim drugim małżeństwie, ujawniła, że ​​z powodu jego trudnego dzieciństwa musiała „nauczyć” mężczyznę okazywania czułości i emocji. Podkreśliła:

Teresa Lipowska powiedziała to w wywiadzie dla Onetu Choć darzyli ich serdeczną sympatią, mieli zupełnie inny charakter. W rozmowie z Aleksandrą Jarosz powiedziała wprost, że „byli bardzo różni”:

Teresa Lipowska nie ukrywa tego – jak w każdym związku – zMieli złe chwile w swoim małżeństwie. Podkreśliła to jednak chociaż nigdy się nie kłócili, były tak zwane spokojne dni. W wywiadzie dla Onetu otwarcie przyznała:

Z tego małżeństwa Teresa Lipowska ma jedynaka – syna Marcina, który urodził się w 1973 roku. Jak ujawniła w jednym z wywiadów, narodziny chłopca były dla niej „największą premierą, jaką kiedykolwiek widziała”.

Polecamy:: Kim jest Marcin Zaliwski, jedyny syn Teresy Lipowskiej?

Zdjęcie: AKPA

Teresa Lipowska z synem w 2012 roku

Teresa Lipowska rozmawia z mężem i synem o codziennym życiu w domu. W wywiadzie dla Onetu ujawniła, że ​​pełnili „tradycyjne role”: zajmowała się domem, a panowie zajmowali się „męskimi zajęciami”..

READ  Genialny Piotr Szeląg pozwala spać małej Nenie z suszarką: "Mój spokój. Twój spokój" (FOTO)

Drugi mąż sprawił, że Teresa Lipowska … pozbyła się uzależnienia od nikotyny. Aktorzy dużo palili, ale pewnego dnia przestali rzucać papierosy. Aktorka powiedziała w wywiadzie dla “faktu”, że od tamtej pory nie pali:

Zdjęcie: Mikulski / AKPA

Teresa Lipowska i Tomasz Zaliwski

Teresa Lipowska wspomina Tomasza Zaliwskiego. „Nadal jest ze mną”

Teresa Lipowska z uczuciem wspomina męża. Kilka lat temu „w rzeczywistości” określiła swoje drugie małżeństwo jako „niezwykłe”, ao Tomaszu Zaliwskim powiedziała:

Oczywiście Teresa Lipowska widziała śmierć męża w 2006 roku. Jednak w wywiadzie przyznała to Po utracie kochanka postanowiła zmienić swoje życie i poświęcić się potrzebującym. Powiedziała:

Mimo wielkiej straty Teresa Lipowska nadal czuje obecność męża. W wywiadzie z „faktem” powiedziała:

Obserwuj też::

Zdjęcie: Niemiec / AKPA

Teresa Lipowska i Tomasz Zaliwski

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *