Connect with us

Gospodarka

Telefon do 1500 zł – jaki smartfon wybrać? 10 modeli na jesień 2020

Published

on

Jest już jesień, więc pora na naszą listę najlepszych telefonów do kupienia w polskich sklepach. Tym razem przyjrzeliśmy się smartfonom do 1500 zł, czyli H. Średni przedział cenowy.

Covid-19 pandemia nadal działało, więc musieliśmy przyzwyczaić się do normalnego życia obok niej. Doszliśmy więc do upadku i niektórzy zaczęli o tym myśleć Kupno nowego smartfona. Niektórzy ludzie odłożyli taki zakup z powodu pandemii, podczas gdy inni dopiero teraz doświadczyli tego „problemu”. Na rynku stale pojawiają się nowe urządzenia, więc wybór jest duży.

Dobrze wyposażony smartfon kupimy za 1500 zł

W tym rankingu skupiliśmy się na średniej półce cenowej i przyjęliśmy górną granicę 1500 zł. Możesz go kupić za tę kwotę wydajne smartfonyZ o wystarczającej pojemności RAM i pokój danych, a także z fajne możliwości robienia zdjęć. Dla dużej części użytkowników taki sprzęt jest całkowicie wystarczające.

Telefony do 1500 zł – skąd bierzemy ceny?

Jak to zwykle bywa w naszych rankingach Uwzględniamy ceny w dużych, znanych sieciach handlowychgdzie nie ma niespodzianek realizacja Zamówienia i później skarga. Czasami patrzymy też na oferty mniejsze sklepyktórzy z jakiegoś powodu zdobyli nasze zaufanie.

Cena maksymalna Nie traktujemy go też jako nieprzekraczalnej granicy – Jeśli znajdziemy ciekawy smartfon, którego cena przekracza nasz limit o kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych, to też weźmiemy pod uwagę. Zwłaszcza jeśli spodziewamy się spadku cen w najbliższej przyszłości.

Zebraliśmy smartfony na naszej liście w kolejności alfabetyczneji pozostawiamy naszym czytelnikom decyzję, która jest najlepsza. Możesz oddać swój głos Ankietaktóre można znaleźć poniżej i na końcu artykułu.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do naszego specjalnego obszaru na FORUM TELEPOLIS.PLTutaj możesz mówić o wyborze telefonu na kilka lat.

Przewiń do następnego wpisu

READ  Brexit News: Jeśli Wielka Brytania prosperuje poza UE, Polska i inni opuszczą blok - mówi Polak | Świat | Aktualności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *