Connect with us

Zabawa

Tańcz z gwiazdami. Sylwester Wilk wrócił, Anna Karwan wyszła. Komentarze od publiczności

Published

on

Ostatni odcinek programu „Tańcz z gwiazdami„dostarczył wielu wrażeń. Dowiedzieliśmy się na kilka godzin przed koncertemże jedna z par nie tańczy, a to wszystko ma związek z tym, że została poddana kwarantannie. To jest o Bogdan Kalus i jego partnerka Lenka Klimentowa. Mąż Lenki Klimentowej również przebywał w kwarantannie. Jan Kliment. To z kolei oznaczało, że tańczyła z nim w programie Anna Karwan musi mieć zamiennik. Tak się okazało Kamil Kuroczko.

Program „Taniec z Gwiazdami” od początku był pełen emocji. Okazuje się, że nie wrócą do programu Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa. W tej sytuacji wielu spodziewało się, że być może nikt więcej nie odpadnie z tego rozwoju sytuacji. Cóż, okazało się zupełnie inaczej. Ku zaskoczeniu dużej części widzów Anna Karwan pożegnała się z programem „Taniec z gwiazdami”. Przypominamy, że tańcząc z Janem Klimentem zdobyła wiele punktów i dlatego została wybrana jako faworytka.

Polecamy: Mieszane opinie po odcinku „Tańca z gwiazdami”. „Poziom Polsatu spada”

Pozostała część tekstu znajduje się pod filmem::

Sylwester Wilk wraca do programu „Taniec z gwiazdami”. Komentarz widza

Najbardziej zaskakujące było zakończenie odcinka „Tańca z Gwiazdami”. Paulina Sykut-Jeżyna zapowiedziała, że ​​Sylwester Wilk wróci do konkursu. Pamiętaj, że niepełnosprawny uczestnik kilka tygodni temu Zdecydował się opuścić program, ponieważ kontuzja uniemożliwiła mu udział.

Ale teraz w programie znów zatańczy Sylwester Wilk. Decyzja ta była niezrozumiała dla wielu fanów „Tańca z gwiazdami”. Profile programu na Instagramie i Facebooku zostały zalane komentarzami. Według wielu fanów niesprawiedliwe jest, aby uczestnik, który po prostu zostawił siebie, wracał do programu.

Kontynuuj czytanie:: Zmiany w „Tańcu z gwiazdami”. Inna osoba opuściła program

READ  Covid-19 „Wycieczka do łazienki jest jak wycieczka na K2 latem” [LIST]

Według niektórych fanów w takiej sytuacji wypadnie ostatnia para, tj Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak.

Kontynuuj czytanie:: Mikołaj Jędruszczak rzucił Sylwię Madeńską, a teraz wbija jej igłę. „Szybko wyzdrowiałeś”

Sytuację w programie skomentowała także gwiazda „M jak miłość” Olga Szomańska. Serialowa Marzenka napisała w komentarzu:

Po burzy, która wyzwoliła profil „Taniec z gwiazdami”, Sylwester Wilk, który wrócił do serialu, mówił za siebie, między innymi odniósł się do słów fanów serialu, że jego powrót był niesprawiedliwy.

Sylwester Wilk stwierdził:

Wreszcie dodał:

Jak widać, ostatni odcinek Tańca z gwiazdami był pełen emocji. Możemy więc tylko czekać na kolejny, w którym na parkiecie pojawią się Julia Wieniawa, Edyta Zając, Sylwia Lipka i Sylwester Wilk.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *