Connect with us

Zabawa

Przed Cehre Amitabh Bachchan również grał za darmo w Black

Published

on

Wcześniej w tym tygodniu pojawiły się doniesienia, że ​​aktor Amitabh Bachchan był pod takim wrażeniem scenariusza Chehre, że postanowił nakręcić film za darmo. To nie wszystko – poinformowano też, że sam zapłacił za podróż zagraniczną, gdy część filmu kręcono w Polsce. Jednak ze względów podatkowych producent Anand Pandit powiedział, że Amitabh Bachchan został uznany za „przyjazny wygląd” w filmie.

Jednak to nie pierwszy raz, kiedy weteran aktor zagrał w filmie za darmo. Nie zażądał ani grosza, grając w uznanym przez krytyków filmie Sanjaya Leeli Bhansali Black. „Chciałem po prostu pracować z Sanjayem po obejrzeniu wszystkich innych prac, które wykonał… a kiedy nadarzyła się okazja, było to całkiem przytłaczające. Nie wziąłem wynagrodzenia za film … Wystarczyło być częścią takiej firmy ”- napisał Amitabh Bachchan na swoim blogu w 12. urodziny Blacka w 2017 roku.

Amitabh Bachchan

„Na premierze, kiedy wszyscy widzieliśmy film, były we mnie tylko łzy radości, a fakt, że Dilip Saheb był na widowni, był oczywiście spełnieniem dziecięcych marzeń. Kiedy film się skończył, stał przed salą, trzymając mnie za ręce i tylko patrzył mi w oczy… To było to, na co mogłem pozwolić sobie przez całe życie – dodał.

Przeczytaj oryginalny artykuł tutaj

Odmowa odpowiedzialności! Toysmatrix to automatyczny agregator wokół globalnych mediów. Wszystkie treści są dostępne bezpłatnie w Internecie. Złożyliśmy go razem na jednej platformie wyłącznie do celów edukacyjnych. Hiperłącze do głównego źródła znajduje się w każdym fragmencie treści. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, wszystkie materiały do ​​ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy zamieszczali Twoje materiały na naszej stronie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem E-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.

READ  Marek Posobkiewicz, były szef GIS: Bzdury o koronawirusie to znak, że bezobjawowa inteligencja psuje Ci umysł

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *