Connect with us

Nauka

Szeryf John Fuson wygrywa reelekcję, Oliver mówi, że wróci za 4 lata

Published

on

Szeryf John Fuson wygrywa reelekcję, Oliver mówi, że wróci za 4 lata

CLARKSVILLE, TN (TERAZ CLARKSVILLE) – Szeryf hrabstwa Montgomery John Fuson został ponownie wybrany w czwartek wieczorem, pokonując pretendenta Mike’a Olivera.

„Powiem ci. Nie moglibyśmy zrobić tego, co robimy bez naszych rodzin”, powiedział Fuson podczas przemówienia w Old Glory Distilling.

Fuson miał 9225 głosów do 6779 Olivera.

„Jeśli ktoś z was, który kiedykolwiek myślał o polityce, myśli o tym, kto jest w to zaangażowany i ludzie, którzy tam są, będą z wami przez cały czas i są bardzo pomocni” – powiedział Fuson. „To poświęcenie i postanowiłem pewnego dnia kandydować na szeryfa, a moja rodzina była tam ze mną i jestem dumny, że jestem tam, gdzie jesteśmy dzisiaj”.

Kandydat na szeryfa hrabstwa Montgomery, Mike Oliver, przemawia na 114. dorocznym pikniku Lone Oak w Cunningham w stanie Tennessee, 30 lipca 2022 r. (Lee Erwin)

Oliver powiedział, że planuje znowu biec.

„Mogę tylko powiedzieć, że wrócę za cztery lata” – powiedział Oliver Clarksville Now w czwartek wieczorem. „Mieliśmy świetny zespół, mieliśmy dobrą kampanię i wrócę za cztery lata”.

BARDZO: Wyniki końcowe wszystkich wyścigów w wyborach w hrabstwie Montgomery i wyniki prawyborów stanowych

o kandydatach

John Fuson Pełnił funkcję szeryfa hrabstwa Montgomery od 2012 roku i spędził 23-letnią karierę w agencji. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Uniwersytecie Bethel. W 2010 roku został wybrany do Komisji Powiatowej. W grudniu 2012 roku został wybrany na stanowisko szeryfa. Wygrał kolejne wybory w sierpniu 2014 roku, a następnie nie miał opozycji w wyborach w 2018 roku.

Mike Oliver jest sierżantem w biurze szeryfa hrabstwa Montgomery z ponad 32-letnim doświadczeniem. W 2012 roku Oliver został awansowany na sierżanta w dywizji K-9. W 2019 roku został sierżantem nadzorującym Oddziału Specjalnego ds. Ofiar. Obecnie jest kierownikiem Wydziału Policji.

Christian Brown i Chris Smith przyczynili się do powstania tego raportu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *