Connect with us

Zabawa

Top 10 najtańszych miast w Europie na randkę

Published

on

Jeśli chcesz iść na randkę bez wydawania fortuny, istnieje kilka miast „przyjaznych portfelowi”. Którzy to oni? W poniższym artykule i dowiedz się więcej.

 1. Kraków
  Kraków w Polsce to najtańsze miasto na randkę. Para potrzebuje prawie 55 euro na obiad w domowej restauracji z dość tanią butelką wina, dwoma biletami do kina i kosztem przejazdu taksówką. Nie jest zły!
 2. Budapeszt
  Wiele osób kocha Budapeszt na Węgrzech nie tylko za piękne otoczenie, ale także za przystępne ceny w życiu codziennym. Jeśli zdecydujesz się na randkę z ukochaną osobą w Budapeszcie, zapłacisz średnio 60 euro.
 3. Praga
  Koszt kolacji dla dwojga z biletami do kina i przejazdem taksówką jest nieco droższy w Pradze w Czechach. Praga jest na trzecim miejscu z całkowitym kosztem około 66 euro za randkę.
 4. Lizbona
  Następna na liście (4 miejsce) jest Lizbona w Portugalii. Para, która chce wyjść na kolację, obejrzeć film w kinie i wziąć taksówkę na transport, płaci 67 euro.
 5. Las Palmas
  Las Palmas de Gran Canarias w Hiszpanii uzupełnia listę 5 najtańszych europejskich miast na randkę. Wieczór dla dwojga kosztuje około 68 euro.
 6. Sewilla
  Szósty na liście jest Sewilla w Hiszpanii. Za niecałe 70 euro miłośnicy Sewilli mogą zjeść pyszny posiłek, wizytę w kinie i przejażdżkę taksówką. Droższy wybór niż powyższe alternatywy.
 7. Walencja
  Następna w kolejce jest miasto Walencja w Hiszpanii. Kraj dołącza do listy łącznie z trzema krajami. Lizbona, Las Palmas de Gran Canarias i Walencja. Zakochane pary mogą zjeść pyszny posiłek, kino i przejażdżkę taksówką w Walencji za nieco ponad 70 euro.
 8. Saloniki – Ateny
  Do listy dołącza również Grecja z dwoma miastami. Jakie są te miasta? Ateny i Saloniki oczywiście. W Salonikach obiad dla dwojga, dwa bilety do kina i przejazd taksówką kosztują 73 euro. Saloniki zajmują 8. miejsce. Dalej są Ateny. W Atenach randka dla dwojga kosztuje niecałe 79 euro. Ateny zajmują 9 miejsce na liście.
 9. Kingston
  Miasto Kingston upon Hull w Wielkiej Brytanii zamyka listę 10 najtańszych miast w Europie na randkę. Całkowity koszt randki dla dwojga to prawie 82 euro.
 10. Lozanna
  Najdroższym miastem na randkę jest Lozanna w Szwajcarii. Całkowity koszt posiłku w restauracji, wieczoru w kinie i przejazdu taksówką to około 196 euro. Ogólnie rzecz biorąc, Szwajcaria i kraje skandynawskie są najdroższe, jeśli chodzi o koszt posiłku w restauracji dla dwojga oraz jakąś formę rozrywki, np. kupowanie biletów do kina. Porównując Lozannę z Krakowem różnica w cenie za randkę dla dwojga to ponad 140 euro.
READ  Stan wyjątkowy pokazuje powagę kryzysu migracyjnego

Śledź najnowsze wiadomości na żywo w magazynie CEOWORLD i otrzymuj najświeższe informacje z całych Stanów Zjednoczonych i całego świata. Wyrażone poglądy są poglądami autora i niekoniecznie są poglądami magazynu CEOWORLD.


Śledź nagłówki magazynu CEOWORLD Wiadomości Google, Świergotoraz Facebook. W przypadku zapytań od mediów prosimy o kontakt: [email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.