Connect with us

technologia

„Super Mario Bros. 3” właśnie sprzedano za rekordową kwotę 156 000 USD

Published

on

Więcej niż 150000 $ na grę Mario? W tej gospodarce?

Tak, aukcje dziedzictwa w piątek rano rzadki, zapieczętowany sprzedany z Super Mario Bros.3 za oryginalny Nintendo Entertainment System za rekordowe 156 000 $.

O najwyższe wydatki na grę wideo walczyło dwudziestu oferentów.

Dlaczego ta kopia gry sprzedała się za tak dużo?

Zapieczętowane kopie, zgodnie z Heritage Super Mario Bros.3 z tym konkretnym opakowaniem są rzadkie. Większość graczy rozpoznaje okładkę gry, a Mario przesuwa się po niebie z czapką szopa i tytułem gry nad nim. Ale najwcześniejsza produkcja boksu wyglądała trochę inaczej.

Zdjęcie dokładnej kopii zapieczętowanej, rzadkiej, rekordowej wersji Super Marios Bros.3.

To, co sprawia, że ​​ta sztuka boksu jest tak wyjątkowa, to słowo „Bros.” pojawia się po lewej stronie pudełka, zakrywając rękawicę Mario. Otóż ​​to.

I spakuj szczury, zanim przejrzysz swoją starą kolekcję gier Nintendo, aby sprawdzić, czy masz również tę wersję projektu okładki, jest coś jeszcze, co czyni tę rekordową kopię wyjątkową.

Firma Wata Games, zajmująca się recenzowaniem gier wideo w stylu vintage, przekazała tę kopię Super Mario Bros.3 wynik 9,2 A +. Oznacza to, że zapieczętowana kopia była w niemal idealnym stanie. Dla porównania Heritage zaleca kolejną zapieczętowaną kopię tej wersji Super Mario Bros.3 sprzedano za 38 400 USD w lipcu. Różnica? Został oceniony tylko na 9,0 A.

Dzisiejsza wyprzedaż tym wstrząsnęła , zapieczętowaną kopię oryginału Super Mario Bros. które sprzedano za 114 000 dolarów w lipcu ubiegłego roku. W komunikacie prasowym Heritage dom aukcyjny wydawał się zaskoczony, że dwukrotnie pobił ten rekord w tym samym roku.

„To powiedziawszy, nie jest zaskoczeniem, że kolejna gra Mario, z którą tak wielu z nas dorastało, ustanowiła nową poprzeczkę” – podała firma w oświadczeniu.

Heritage ogłosiło dziś szczegóły kolejnej znaczącej aukcji gier wideo. Oryginalna, zapieczętowana kopia gry Nintendo Gameboy z 1998 roku Wersja Pokémon Red sprzedano za 84 000 $, najwyższą cenę, jaką kiedykolwiek zapłacono za grę Pokémon.

Mamy nadzieję, że oglądanie tych zapieczętowanych, bardzo drogich gier wideo uszczęśliwia ich nowych właścicieli.

READ  Najnowszą pasją nastolatków TikTok jest oprogramowanie dla przedsiębiorstw
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *