Connect with us

technologia

Super Mario All-Stars opuszcza sklepy 31 marca

Published

on

Przepraszamy, ale wydaje się, że Nintendo trzyma się swojego planu zaprzestania sprzedaży wielu gier związanych z 35. rocznicą Mario. Obejmuje to zarówno fizyczne, jak i cyfrowe kopie gier, takich jak Super Mario 3D All-Stars dla Nintendo Switch.

Nintendo przypomniało o tym fanom Japońskie konto na Twitterze Dziś masz czas do 31 marca na zakup Gwiazdy 3D – pakiet zawiera Super mario 64, Super Mario Sunshinelub Super Mario Galaxy.

Osoby, które kupiły gry, będą oczywiście nadal miały do ​​nich dostęp, ale Nintendo planuje zaprzestać produkcji gry i wycofać ją ze sklepu Switch eShop. Możliwe jest, że niektóre egzemplarze fizyczne pozostaną w sklepach po marcu, ale pakiet zostanie oficjalnie wycofany z końcem miesiąca.

Podobny, Gra Mario Battle Royale Super mario 35 jest wycofywany, a Nintendo zaprzestanie produkcji swojego małego podręcznego retro. Gra i oglądanie: Super Mario Bros..

Ogłoszenie to rani oczekiwania, ponieważ niektórzy fani mieli nadzieję, że Nintendo może podjąć decyzję podobną do tego, co zrobiło z NES Classic, i ożywić produkcję produktu w późniejszym terminie. Jednak teraz wydaje się to mniej prawdopodobne.

W wywiadzie dla Polygon, Prezes Nintendo of America, Doug Bowser wyjaśnił dlaczego Firma zdecydowała się przerwać gry. Według Bowsera, Nintendo dodało te gry jako część uroczystości. Jako takie powinny być częścią szczególnego momentu z okazji 35-lecia Super Mario Bros.

Zapytany o to, czy gracze kupują Nintendo Switch po marcu, Bowser odpowiedział: „Tak, w tamtym momencie naprawdę zapadła decyzja dotycząca tej funkcji i aspektu świętowania. Nie mogę mówić o planach poza koniec marca. “

Podczas gdy szczególnie fani uważają tę decyzję za frustrującą – zwłaszcza, że ​​firma mogłaby zachować cyfrową wersję gry w Nintendo eShop – Bowser podkreślił, że limitowane wydania nie będą powszechnie stosowaną strategią dla firmy, tylko jedną. [Nintendo] Pomysł był bardzo wyjątkowy jak na tę rocznicę. “

READ  Modyfikatorzy Cyberpunk 2077 naprawiają grę

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *