Connect with us

technologia

Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) – Wielkie nieszczęścia firmy Apple nigdy się nie kończą, ponieważ starsi użytkownicy komputerów Mac zgłaszają awarie

Published

on

Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) – Wielkie nieszczęścia firmy Apple nigdy się nie kończą, ponieważ starsi użytkownicy komputerów Mac zgłaszają awarie

Starsze komputery Macbook Pro z Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) są zamurowane po tym, jak ich właściciele zastosują najnowszą aktualizację systemu macOS Big Sur, The Verge zgłoszone Poniedziałek.

Co się stało: Według The Verge, najczęściej dotknięte problemem laptopy to 13-calowe modele MacBook Pro z końca 2013 r. I połowy 2014 r.

Problem rzekomo dotyczy czarnego ekranu podczas instalacji, którego użytkownik nie może naprawić. Problem był pierwszy zauważył przez MacRumors odnoszące się do postów Reddit użytkowników, którzy zostali poproszeni przez Apple o wysłanie ich maszyn do naprawy.

„Mam MacBooka Pro 13 z końca 2013 r. Próbowałem uaktualnić do wersji Big Sur i okazało się, że po kilku paskach postępu ekran stał się czarny” – kontynuował jeden z użytkowników Reddit. „Ekran włącza się, ale nie słychać dzwonka, wentylatory się nie obracają i [I] Nie mogę przywrócić ani przywrócić w Internecie. Nic nie działa, gdy próbujesz zresetować NVRAM, SMC i połączyć się z zewnętrznym monitorem. „

Dlaczego jest to ważne: Według The Verge popyt na najnowszą wersję systemu macOS spowolnił serwery giganta technologicznego z Cupertino w Kalifornii.

Użytkownicy Big Sur zgłaszali również problemy związane z otwieraniem Aplikacje innych firm na ich komputerach ze względu na funkcję zabezpieczeń zwaną „strażnikami”, podczas gdy inni zgłaszają obawy dotyczące prywatności.

Firma prowadzona przez Tima Cooka ma rozłożył kroki Plan zakłada naprawienie usterek wpływających na macOS w ciągu następnego roku.

Obniżka: Akcje Apple zamknęły się w poniedziałek o blisko 0,9% wyżej i wyniosły 120,30 USD, a po zamknięciu działalności spadły o 0,33%.

© 2020 Benzinga.com. Benzinga nie oferuje porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *