Connect with us

Zabawa

Sudschlag! przedstawia: Eksplozja! Ministerstwo: Poznaj najciężej pracującą postać muzyczną w Polsce

Published

on

Sudschlag! (znany osobiście jako Daniel Górny) jest jednym z najlepszych DJ-ów i producentów w Polsce. Ta osoba publiczna wyrobiła sobie markę na polskiej scenie muzycznej i na co dzień inspiruje innych artystów na całym świecie. Muzyka była czymś, co Daniel pasjonował się od najmłodszych lat. Jako młody chłopak był zafascynowany Eurodance i Italodisco, kiedy ukradł wstążki ojca.

Popularny polski DJ zachwyca młodych fanów muzyki

Jego pasja do muzyki przerodziła się w zawód. Sudschlag! Swoją muzyczną podróż rozpoczął w wieku 13 lat, kiedy postawił pierwsze kroki w produkcji muzycznej i zainstalował swoje pierwsze demo FL Studio. Musiał dokonać wielu wyrzeczeń, takich jak brak sportu i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Warto było jednak, bo gdy miał 14 lat, jeden z jego remiksów został oficjalnie wydany w wytwórni płytowej. Od tego czasu sytuacja tego młodego przedsiębiorcy muzycznego tylko się poprawiła. Dziś, 14 lat później, znajduje się w czołówce polskiej sceny muzycznej, udowadniając młodym artystom, że dobre rzeczy idą w parze z ciężką pracą.

Sudschlag! spędził swoje nastoletnie lata ucząc się życia w przemyśle muzycznym. Poznał i współpracował z jednymi z najgorętszych polskich gwiazd muzyki. Kiedy miał 16 lat, jednym z jego ulubionych remiksów był „Greenbay”, gdzie miał okazję pracować ze znanym producentem First State. Potem jego nazwisko pojawiło się we wszystkich mediach i popularnych blogach.

Sudschlag! utrzymuje gorącą polską scenę muzyczną

South Blast chciał poznać wszystkie aspekty przemysłu muzycznego. Spędził dużo czasu pracując jako producent i ucząc się inżynierii dźwięku. Dziś, jako szanowany profesjonalista, pracował nawet za kulisami jako producent widm dla wielu znanych artystów.

Przez całą swoją karierę South Blast był! współpracował z jednymi z największych wytwórni i nazwisk w branży. Niektóre z jego popularnych utworów zostały wydane przez Universal Music, Sony Music i Ministry of Sound, żeby wymienić tylko kilka. Jego nazwisko jest cenione i popierane na całym świecie przez największe nazwiska w branży EDM, takie jak Tiesto, Blasterjaxx, Firebeatz, Dannic i wiele innych.

READ  Robert Pattinson ma koronawirusa. Produkcja „Batmana” została wstrzymana

Wybuch! Ministerstwo – Miejsce, które łączy doświadczenie i talent

Osobiste osiągnięcia, nagrody i liczby nigdy nie były rzeczami, do których dążył Daniel. Ten ciężko pracujący producent nigdy nie zatrzymał tego, na czym stał i zawsze był chętny do poszerzania swoich horyzontów. Tu właśnie pojawił się pomysł na The Blast! Ministerstwo zostało utworzone. Sudschlag! jako szanowany i doświadczony muzyk postanowił zebrać wszystkie lata swojej pracy w branży w jednym miejscu, w którym każdy artysta może się uczyć, uzyskać pomoc i wziąć realną pomoc w swojej karierze. Ministerstwo łączy tworzenie profesjonalnych usług muzycznych i audio z narzędziami reklamowymi, marketingowymi i medialnymi, które będą lekarstwem dla każdego, kto marzy o zostaniu muzykiem. W hołdzie swojemu młodemu ja Daniel chciałby dać każdemu szansę jako „Premier”. Nie ma znaczenia, czy to tylko utalentowany dzieciak, który musi być prowadzony, czy już uznany artysta, który po prostu nie dotarł na szczyt. Będąc bardzo głęboko zaangażowanym w rynek rozrywki, zbudował ogromną maszynę agencji muzycznej, która ma wywołać duże poruszenie na scenie muzycznej!

Dowiedz się więcej i bądź w kontakcie

South Blast osiągnął już tak wiele w swojej karierze, ale nie planuje odejść w najbliższym czasie. Więcej informacji o South Blast! i eksplozja! Ministerstwo możesz śledzić oficjalne profile i strony internetowe w mediach społecznościowych:

https://instagram.com/southblastmusic

https://facebook.com/southblastmusic

https://theblastministry.com

Kontakt z mediami
Nazwa firmy: Muzyka elektroniczna wszystkie gwiazdy
Rozmówca: Marvin Gates
E-mail: Wysłać email
Telefon: +48 510 202 403
Miasto: Warszawa
Stan: Województwo Mazowieckie
Kraj: Polska
Strona internetowa: https://theblastministry.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *