Connect with us

Nauka

Stypendia DeBartolo ustępują miejsca uczelni dla 15 studentów – Codzienny dziennik biznesowy

Published

on

POLSKA, Ohio – Starszy student Brookfield High School, Nikole Husnick, mówi, że jednym z jego największych obaw po ukończeniu studiów było narastanie długów podczas studiów w college’u w poszukiwaniu dyplomu z nauk o ćwiczeniach.

Husnick, utalentowany sportowiec w siatkówce, lekkoatletyce i kręgle, jest na dobrej drodze, aby spełnić swoje marzenie jako jeden z 15 laureatów tegorocznego stypendium im. Edwarda J. DeBartolo.

„To niesamowite”, powiedziała. „Nigdy nie myślałem, że wygram coś takiego”.

Stypendium w wysokości 10 000 USD pomoże sfinansować Twój pierwszy rok na Uniwersytecie Slippery Rock w Slippery Rock w Pensylwanii. „To naprawdę oznacza moje wykształcenie wyższe”.

Jego ojciec jest właścicielem małej firmy motoryzacyjnej, a jego finanse były trudne w domu z czwórką dzieci – mówi matka Husnicka, Cheri. „Jesteśmy rodziną z jednym dochodem, a ona sama płaci za czesne w college’u” – powiedziała. „Ta torba bardzo jej pomaga”.

Husnick powiedziała, że ​​jej zainteresowanie nauką o ćwiczeniach wynika z historii problemów zdrowotnych w jej rodzinie, więc chciała ukończyć studia w dziedzinie, w której się zakochała.

Ostatecznie stwierdziła, że ​​studiowanie w tej dziedzinie może zaowocować karierą fizjoterapeutyczną lub trenerem sportowym. „Mam nadzieję, że pokocham to, co robię” – powiedziała.

Husnick i 14 innych seniorów w regionie podzieliło się stypendiami w wysokości 150 000 dolarów, które zostały ogłoszone podczas corocznego lunchu organizacji w piątek w The Lake Club.

Ponad 350 studentów złożyło wnioski o 15 stypendiów dostępnych w tym roku. Zgłoszenia obejmowały transkrypcje akademickie, eseje studentów, rekomendacje doradców i dyrektorów. Laureaci stypendiów są określani na podstawie wyników w nauce, zaangażowania społeczności i potrzeb finansowych.

„Jednym z ulubionych powiedzonek mojego taty było:„ Edukacja równa się szansom ”- powiedziała Denise DeBartolo York, córka dewelopera centrum handlowego Edwarda J. DeBartolo Sr., który zmarł w 1994 roku.„ Dać młodym ludziom szansę na edukację to nazwa gry. “

READ  Wspaniały dzień dla Francuzów: ponowne otwarcie kawiarni i tarasów bistro

DeBartolo York, współprzewodniczący San Francisco 49ers, podziękował studentom za ich ciężką pracę i wyznał przeciwności, które pokonali w życiu, aby umożliwić takie dni. Uznali również wsparcie rodziców, opiekunów, personelu szkolnego i innych osób, które pomogły doprowadzić tych młodych ludzi do sukcesu.

„Widzę 15 błyskotliwych i pełnych życia uczniów” – powiedział Debartolo York. „Przyjechałeś tutaj i zrobiłeś to dobrze. Twoja przyszłość jest nieograniczona. “

Mąż DeBartolo York, dr John York, współprzewodniczący grupy 49ers, pochwalił wytrwałość i odwagę wykazaną przez wszystkich zdobywców nagrody, pomimo trudnego roku naznaczonego pandemią COVID-19.

„Oprócz COVID-a, każdy z was stanął przed wyzwaniami i przeszkodami w swoim życiu” – powiedział. „Niestety po drodze napotkasz inne wyzwania i przeszkody. Będziesz przygotowany, gdy tam będą i będziesz wiedział, jak sobie z tym poradzić. “

George Getsy Jr., starszy uczeń South Range High School, powiedział, że to pocieszające, że w społeczności są zaangażowani przedsiębiorcy i filantropi, którzy chcą pomóc.

„Trudno to opisać” – powiedział Getsy. „To bardzo ważne, bo zależy mi na edukacji, a mama naprawdę to wzmocniła”.

Dorastając w domu z jednym rodzicem, Getsy powiedział, że jego matka nieustannie uczyła go, jak ważna jest edukacja. „To sprawiło, że bardziej się starałem i naprawdę próbowałem w szkole średniej”.

Jego matka, Stephanie Mackall, powiedziała, że ​​jest „bardzo szczęśliwa”, że jej syn otrzymał stypendium i że nie musi się martwić o finansowe konsekwencje podjęcia studiów. „Jestem z niego taka dumna” – powiedziała.

Getsy będzie studiować nauki polityczne na Uniwersytecie Stanowym Ohio z zamiarem kontynuowania kariery prawniczej i politycznej. „Jeśli zobaczysz moje nazwisko na karcie do głosowania, potwierdź je,” powiedział ze śmiechem.

Pozostali beneficjenci Stypendium DeBartolo oraz licea, do których uczęszczali to:

 • Megan Black, Południowa Cordillera
 • Angelica Bohurjack, Austintown Fitch
 • Bailey Campbell, West Branch
 • Megan Chludziński, Lizbona
 • Brooklyn Funari, Columbiana
 • Alannah Hetzel, Boardman
 • Ruth Kaiser, Bloomfield
 • Makenzie McBride, Liberty
 • Hannah Minor, United Local
 • Krista Perry, Crestview
 • Lily Secrest, Salem
 • James Shaffer, Campbell Memorial
 • Tatiana Tolson, kardynał Mooney
READ  Dziś w historii: proces impeachmentu prezydenta Donalda Trumpa rozpoczął się w 2020 r. | Style życia

Fundacja Stypendium im. Edwarda J. DeBartolo przyznała stypendia w wysokości ponad 1,5 miliona dolarów w ciągu ostatnich 24 lat.

„Mój ojciec uważał, że wszyscy uczniowie, którzy wykazywali się intensywnością i chęcią osiągnięcia swoich osobistych celów, niezależnie od ich sytuacji finansowej, powinni mieć możliwość zdobycia wyższego wykształcenia” – powiedział DeBartolo York. „Celem fundacji jest dalsze nagradzanie uczniów, którzy okazali się wzorem do naśladowania i liderami w swoich społecznościach” – powiedziała.

Na zdjęciu: tegorocznymi laureatami stypendium DeBartolo Memorial Stypendium (siedzi od lewej) Megan Black, Angelica Bohurjack, Bailey Campbell, Megan Chludzinski, Brooklyn Funari, George Getsy Jr. (stoi, od lewej) Alannah Hetzel, Nikole Husnick, Ruth Kaiser , Hannah Minor, Krista Perry, Lily Secrest, James Shaffer i Tatiana Tolson.

Prawa autorskie 2021 The Business Journal, Youngstown, Ohio.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *