Connect with us

Sport

Sue E. Meeker 1937-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Sue E. Meeker, lat 84, dawniej Howell Drive w Polsce, zmarła w hospicjum 20 maja 2021 r.

Sue urodziła się 11 kwietnia 1937 roku w domu w Wiedniu jako syn George’a i Mildred Arnolda Davisów.

Wychowała się w Youngstown, ukończyła East High School w 1955 roku. Sue wyszła za Donalda B. Meekera 15 sierpnia 1959 roku i została oddaną gospodynią domową. Osiedlili się w Polsce na następne 60 lat, gdzie wychowali swoje dzieci, a później przyjęli troje wnuków. Sue poświęciła swoje życie „najlepszej kobiecie, matce i babci wszechczasów”.

Sue była aktywną członkinią Kościoła Luterańskiego Dobrej Nadziei w Boardman przez ponad 60 lat. Była członkinią i przywódczynią Cechu Ołtarzy i kościelnej organizacji kobiecej. Naprawdę lubiła podróżować i towarzysko z Good Hope’s Funtimers.

Sue była zawsze gotowa do pomocy i pomocy oraz była stale aktywna w organizacjach społecznych i szkolnych. Służyła jako ankietowana do komisji wyborczej, była członkiem Polskiego Towarzystwa Historycznego i przez lata służyła jako wolontariuszka w szkole, sporcie, harcerstwie i działalności zespołowej.

Jej wiele radości obejmowało przygotowywanie niesamowitych posiłków i deserów dla rodziny i przyjaciół, zapewnianie wielu ciepłych i przyjaznych domów oraz granie w karty z paniami z sąsiedztwa, które gromadziły się przez dziesięciolecia, aby dotrzymywać sobie towarzystwa (i porywającej gry na 500).

Sue pozostawił jej 61-letni mąż Donald B. Meeker. Córka Boardmana Donna S. Meeker; Son Brian A. (Colleen) Meeker of Minnetonka, Minnesota; troje wnuków: Evan D. (Janessa Palmer) Meeker, William G. Meeker i Nora K. Meeker; Siostra Virginia (Leo) Lundgren z Mansfield; Brat George (Mary Lou) Davis z Johnstown; oraz szwagierka Marjorie Davis z Walencji w Pensylwanii.

Oprócz rodziców, Sue została poprowadzona na śmierć przez jej pięciodniowego syna, Davida Charlesa Meekera; Siostra Sara Jean Davis; i brat Charles R. Davis.

READ  Private equity może przenieść polską piłkę nożną na „wyższy poziom” – mówi prezes Legii Warszawa

Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w poniedziałek 24 maja 2021 r. O godzinie 11:00 w Luterańskim Kościele Dobrej Nadziei w Boardman. Wielebny Bob Quaintance będzie przewodniczył. Rodzina i przyjaciele są przyjmowani w kościele w poniedziałki od 10:00 do 10:45 przed nabożeństwem. Pogrzeb odbędzie się w Forest Lawn Memorial Park.

W imieniu Sue można przekazywać pamiątkowe darowizny na rzecz Luterańskiego Kościoła Dobrej Nadziei Memorial Fund, 98 Homestead Drive, Boardman, OH 44512.

Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami z rodziną online.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *