Connect with us

technologia

Netflix podobno chętnie rozszerza działalność na gry wideo

Published

on

Gigant streamingowy Netflix podobno chce wyjść poza film i telewizję.

Wynika to z raportu autorstwa Informacja, który zacytował źródła „zaznajomione” z sytuacją. Witryna twierdzi, że Netflix szuka menedżera gier wideo i rzekomo skontaktował się z różnymi osobami z branży gier.

Netflix najwyraźniej rozważa udostępnienie szeregu gier (podobnych do Apple Arcade) za pośrednictwem własnej usługi subskrypcji.

Gigant strumieniowania podzielił się następującą wypowiedzią Wielokąti wyjaśnił, jak podekscytowana jest możliwość zrobienia czegoś więcej z „interaktywną rozrywką”.

„Nasi członkowie doceniają różnorodność i jakość naszych treści. Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę – od seriali do filmów dokumentalnych, filmów, oryginałów w języku lokalnym po reality TV. Członkowie lubią także być bardziej bezpośredni w opowiadaniu historii dzięki interaktywnym programom. tych, których kochają Bandersnatch i You v. Dziki, lub gry oparte na Dziwne rzeczy, Plik Dom z papieru i Do wszystkich chłopców. Nie możemy się doczekać, aby zrobić więcej dzięki interaktywnej rozrywce. „

To, czy Netflix odniesie sukces w tej dziedzinie, to ogólnie inna kwestia. Game Pass, jako nasza siostrzana strona Czysty Xbox Notatki są często określane jako „Netflix w grze wideo”. Są też inne usługi, takie jak EA Play i dedykowana usługa przesyłania strumieniowego Google Stadia, które zasadniczo zawiodły.

Czy byłbyś zainteresowany usługą gier Netflix podobną do Apple Arcade? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  Sony Alpha 9 III jest wyposażony w pierwszy na świecie pełnoklatkowy czujnik globalnej migawki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *