Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Straszna bitwa agresywnych studentów w Częstochowie. “Przepraszam, że żyjesz.” Nikt nie odpowiedział!

Published

on

Okropna sytuacja w Częstochowie! Uczniowie jednej z miejskich szkół bili się na chodniku. Nagranie walki jest szokujące. Miało to miejsce w pobliżu Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego. Film pokazuje dwie uczennice walczące i obrażające się nawzajem. Jedna z dziewcząt wykazuje szczególną agresję, gdy popycha koleżankę na ziemię i wrzeszczy na nią przekleństwami „Przeproś za życie…”. Równie szokujące jest zachowanie innych uczniów, którzy zaniedbują incydent. W tle można nawet usłyszeć, jak jeden z nich komentuje „pogrubienie”. Szkoła już zapowiedziała, że ​​będzie to miało poważne konsekwencje. Kliknij w galerię i zobacz zdjęcia.

Szokująca jest walka uczniów w Częstochowie

Częstochowskie media społecznościowe ukazały szokujący obraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Częstochowie.

Na załączonym nagraniu m.in. na stronie internetowej „Miejska” można zobaczyć walkę dwóch uczniów tej szkoły. Jedna z dziewcząt wykazuje szczególną agresję, gdy popycha koleżankę na ziemię i wrzeszczy na nią przekleństwami „Przeproś za życie…”. Równie szokujące jest zachowanie innych uczniów, którzy zaniedbują incydent. W tle słychać nawet komentarz jednego z nich „grubas”.

Bójka w szkole w Częstochowie. Samorząd Szkolny podaje pozycję

Gdy sprawa stała się głośna, Rada Studentów ZSTiO zajęła w tej sprawie stanowisko. S. Żeromski. Oto jego treść:

„Samorząd Uczniowski ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie kategorycznie potępia zachowania uczniów naszej szkoły, które doprowadziły do ​​walki na szkolnym boisku. Nasza szkoła od lat cieszy się opinią bezpiecznej, przyjaznej uczniom szkoły, w której wszyscy jesteśmy. Harmonia na żywo. Mówimy „stop”, aby publikować filmy lub zdjęcia promujące przemoc w szkole i poza nią. Cały incydent na boisku szkodzi dobremu imieniu naszej szkoły. Mamy nadzieję, że osoby, które spowodowały zakłócenia, Chcielibyśmy również ostrzec wszystkich przed powtarzaniem takich zachowań i podtrzymywać opinię naszej społeczności jako przystojnych, życzliwych i dumnych z wartości, których nauczyli nas nasi nauczyciele ”.

Młodzi złodzieje z województwa śląskiego. Są nieuchwytni i szukają …

Sprawą prawdopodobnie zajmie się także rzecznik Częstochowy ds. Równego traktowania Agata Wierny, która wcześniej prowadziła liczne kampanie na rzecz walki z agresją i nienawiścią.

Straszna bitwa agresywnych studentów w Częstochowie. “Przepraszamy …

– Ta sprawa ma trzy aspekty. Pierwsza to agresja, którą przejawia uczennica lub uczennica. Drugi to obojętność studentów obserwujących incydent. Trzecim jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w szkole. Decyzja o ukaraniu uczniów należy do dyrekcji szkoły – mówi Włodzimierz Tu, rzecznik prasowy UM w Częstochowie.

Zajmie się również tą sprawą Sąd rodzinny

Działania związane z tym wydarzeniem przeprowadzi również Komenda Miejska Policji w Częstochowie. – Naszym obowiązkiem jest sporządzenie akt, które zostaną później przekazane do sądu rodzinnego właściwego do rozstrzygnięcia w tej sprawie. Musimy zbadać kilka kwestii w tej sprawie, między innymi to, że pokazywane w miejscach publicznych filmy bez twarzy osób uczestniczących w zdarzeniu są niezgodne z prawem – mówi Kamil Sowiński z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Wideo

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *