Connect with us

Najważniejsze wiadomości

„Strajk kobiet” dotyczy dzieci, domaga się zmian w edukacji i wzywa do zniesienia matury ustnej. To szaleństwo szybko się nie skończy

Published

on

Organizacja Marthy Lempart sięga daleko. Jednym z obszarów, które określiła jako priorytetowe, jest edukacja. Główne żądanie jest szalenie powtarzane „na zewnątrz”, ale są też szczegółowe sugestie. Wiemy już z poprzednich edycji, że głównym zadaniem jest demoralizacja dzieci i młodzieży oraz ogólnopolski bunt przeciwko rodzicom. Teraz są szczegółowe rozwiązania. Ekipa edukacyjna strajku kobiet przedstawiła wczoraj swoje postulaty. Stwierdził, że „zbiera postulaty z ulicy” i czuje się zobowiązany działać „w obliczu niekompetencji naszego obecnego z nami ministra”. Co on proponuje? Na przykład odwołanie egzaminów ustnych.

Każdy może zobaczyć poziom intelektualny protestów organizowanych przez strajk kobiet. Okazuje się jednak dla organizatorów niezwykle cenną przestrzenią poznawczą. Zespół edukacyjny Marty Lempart „zebrał żądania z ulicy” i doszedł do wniosku, że istniejące realia matury są zbyt represyjne i powinny zostać natychmiast zdemokratyzowane. Młodzi mają więc listę zadań dla ministra Przemysława Czarnka i „proszą o jak najszybsze ich wykonanie”.

Sporządziliśmy listę wymagań i żądamy jak najszybszego ich spełnienia. Należą do nich – odwołanie egzaminu ustnego,

– zamiast cięcia materiału prosimy o wybór puli zadań,

– dłuższy czas trwania egzaminu,

– jak najszybszy powrót klas maturalnych do szkół,

– Chcemy, aby Ministerstwo Edukacji wydało tzw. Zabezpieczenie matury, czyli tematy, które pojawią się na egzaminie. (…)

– Dostosowanie powtórnego testu do trudności napotkanych podczas pierwszych prób

– Przygotowanie kilku tematów esejów do wyboru, zarówno w podstawowym, jak i rozszerzonym

– Odciążenie, tzw. Materiał do czytania z gwiazdką

Oczekujemy możliwie najszybszej odpowiedzi i odpowiedzi, nie zapominając o podstawowym zapotrzebowaniu na edukację; H. Zwolnienie

Jakże szczęśliwa ta ciekawość, pasja i chęć do nauki. Tacy młodzi ludzie to prawdziwy skarb. Przyszłość Polski jest pewna i jej rozwój jest pewny. Zwłaszcza, gdy moralną ochronę nowego pokolenia sprawują Marta Lempart – mistrzyni języka polskiego i Klementyna Suchanow – oskarżona przez Margot (Michał Szutowicz) o molestowanie seksualne i przemoc w rodzinie.

READ  Prezydent RP proponuje konstytucyjny zakaz adopcji homoseksualistów

KONTYNUUJ CZYTANIE: KO skłania ludzi do protestów, nie potępia agresji i obiecuje bezkarność. Kim są wulgarne przywódczynie strajku kobiet i kto za nimi stoi?

Od pierwszych dni protestów „strajk kobiet” zaskoczył młodych ludzi blokadą. Walki uliczne i bezkarne burzenie miast są dla nich wystarczającą zachętą. Zapewniając ochronę prawną i mając naturalną wolę buntu i walki, organizacja przekonuje, że jest to bohaterska wojna o wolność. Istnieją również szczegółowe samouczki:

Żadne prawo szkolne ani zarządzenie dyrektora nie mają prawa odbierać Ci tych praw ani ich ograniczać – wynika to z zasady hierarchii aktów prawnych oraz tzw. Zasad legalizmu. Ograniczenia w korzystaniu z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanowione wyłącznie ustawą – nigdy ustawą, rozporządzeniem lub wiadomościami w czasopismach elektronicznych, co gwarantujecie między innymi. Artykuł 31 Konstytucji w ust. 3.

Jak widać, sekcja została opisana tydzień temu EDUKACJA rośnie dzięki drogowym ekspertom. Wcześniej Marta Lempart postawiła tylko dwa krótkie żądania:

Postulat: Dymisja Ministra Edukacji Narodowej i Nauki, wyrażona przez demonstrantów hasłem: “Zarnek, cholera!”

Postulat: Wystarczające represje wobec uczniów, uczniów i nauczycieli

Wejście na obszar edukacji z żądaniem „ex… j” skierowanym do szefa resortu jest rzeczywiście dobrym punktem wyjścia. Wiele mówi o sukcesie tej misji edukacyjnej. Dzisiaj, Women’s Strike omawia szczegóły, postulat pierwotnego idiotyzmu i frustracji kolejnych pokoleń studentów. Egzamin maturalny powinien być równie częsty i bezrefleksyjny, jak aborcja na żądanie.

Ciekawe rozwiązania, tym razem pouczające, można znaleźć w dziale programowym „PAŃSTWA ŚWIECKIEGO”. Poziom prymitywizmu jest taki sam jak poziom edukacji. Efekty prawdopodobnie będą podobne.

Postulat: Szkoła świecka!

Obecność religii w szkole narusza konstytucyjną zasadę neutralności religijnej państwa i wiąże się z dyskryminacją, konfliktami w środowisku studenckim, przemocą symboliczną, atakami na grupy społeczne i ludzi, agitacją polityczną i indoktrynacją.

Rozwiązanie:

● Wsparcie dla młodych ludzi zmuszanych przez rodziców do religii – w ramach strajku kobiet stworzymy sieć mediatorów, którzy pomogą budować dialog; przygotujemy dla nich zestaw argumentów; Młodzi ludzie, którzy potrzebują takiej pomocy, powinni skontaktować się z adresem e-mail zespołu

● Apel do rodziców i uczniów, którzy nie uczęszczają na lekcje religii, o wywarcie nacisku na kierownictwo, aby poza klasą obowiązkową (wzór pisma znajduje się na rownoscwszkole.pl)

● Kampania w mediach społecznościowych skierowana do rodziców i uczniów, aby wskazać, że uczestnictwo w religii może zostać wycofane w dowolnym momencie w ciągu roku szkolnego. Wystarczy proste stwierdzenie: „Odstąpię od udziału w …”

Propozycje „strajku kobiet” nie są bynajmniej nowe. Doskonale wpisują się w gotowe programy edukacyjne, które przez lata były przygotowywane przez środowiska genderowe i LGBT + z pełnym błogosławieństwem Związku Nauczycieli Polskich. Szczegółowo je opisałem, więc odniosę się tylko do poprzednich publikacji.

READ  Wybory prezydenckie 2020. Ile wydała komisja Andrzeja Dudy, a ile komisja Rafała Trzaskowskiego?

KONTYNUUJ CZYTANIE: Nie ma ideologii LGBT +? Pamiętaj, jak próbowali zdemoralizować dzieci! Szokująco pokazuje, że zapomnieliśmy

Neomarksizm w całej okazałości. Pozbawić rodziców prawa do edukacji i kształtowania poglądów dzieci na życie. Skoncentruj ich na seksualności od najmłodszych lat, aby nie mieli chęci i potrzeby inwestowania we własny rozwój. Przejmij kontrolę nad rosnącą „masą” i zaprogramuj ją pod kątem ideologicznych potrzeb inżynierii społeczno-politycznej. Wystarczy kilkanaście lat propagandy medialnej, indoktrynacja organizacji pozarządowych, demoralizacja, niszczenie władzy i wpływ portali społecznościowych, a młodzi ludzie pozbawieni tożsamości i zdrowego systemu wartości stają się demokratyczną większością, nic nie znaczącą. to, czego będą chcieli inżynierowie nowego zamówienia, będzie poprawne.

Przeczytaj także:

– – Jak możesz uchronić się przed demoralizacją? Zacznijmy poważnie od promowania czystego życia. Druga strona nie wstydzi się załamania

– “Apostazja narodowa “, anarchia i bezkarność. Lewicowe milicje chodzą do kościoła. Co mówią postulaty” strajku kobiet “?

– – Jak dokonać rewolucji! Oto 4 fazy wojny informacyjnej, która zmiotła połowę świata. Na jakim etapie jest Polska i kto prowadzi uliczne protesty?

– – MY ODKRYWAMY. 16 kroków do sparaliżowania Polski i usunięcia PiS. Inżynierowie zbiorowej histerii mają sprytny plan: „Zamknijmy rząd!”

– – Strajki nie ustały. Ten bunt dopiero się zaczyna. Nastąpi potężny atak na Kościół i jeszcze bardziej brutalna walka o neomarksistowski porządek świata

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *