Connect with us

Gospodarka

Stopa bezrobocia w Polsce pozostaje w listopadzie stabilna

Published

on

Stopa bezrobocia w Polsce pozostaje w listopadzie stabilna

Regionalne dzisiaj

Wtorek, 5 stycznia 2021 r., Godz.

Zdjęcie z Shutterstock.com

Stopa bezrobocia w Polsce nie zmieniła się w listopadzie, wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego (WNP) w Warszawie.

Stopa bezrobocia w listopadzie utrzymywała się na stałym poziomie 6,1%. Od czerwca wynosi on 6,1%. W tym samym miesiącu ubiegłego roku stopa bezrobocia wyniosła 5,1%.

Nowo zarejestrowane bezrobocie spadło z 115 100 w poprzednim miesiącu do 97 100. Liczba bezrobotnych młodych ludzi w wieku poniżej 25 lat spadła z 133,6 tys. W październiku do 131,5 tys. W listopadzie.

WSPIERAJ BUDAPESZT BIZNESOWYCH DZIENNIKÓW

Produkcja dziennikarstwa godnego tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat redaktorzy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się przynosić Ci aktualne wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, prezentowane zgodnie z faktami, rzetelnie, bez strachu czy przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie starają się znaleźć model biznesowy, który pozwoli im nadal dobrze działać bez uszczerbku dla ich wyników. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich kluczowych interesariuszy, czyli czytelników.

Chcemy dać naszym czytelnikom taką samą możliwość. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu dziennikarstwa wysokiej jakości, jakiego oczekujesz. Kliknij przycisk Support BBJ, a będziesz mógł wybrać, ile i jak często chcesz wysyłać nam swoje posty.

READ  Tańsze paliwo pomaga zwiększyć konsumpcję w Polsce | Pstryknąć
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *