Connect with us

Nauka

Statystyki COVID-19 | 17 listopada 2020 r. | Lost Coast Outpost

Published

on

Komunikat prasowy Wspólnego Centrum Informacyjnego Hrabstwa Humboldt:

Dzisiaj zgłoszono dziewięć dodatkowych przypadków COVID-19. Jeden wcześniej zgłoszony przypadek pozytywny i zgon przeniesiono do kraju zamieszkania danej osoby. Całkowita liczba mieszkańców hrabstwa, u których wynik testu na obecność wirusa jest pozytywny, wynosi obecnie 695, a było dziewięć zgonów.

Urzędnik zdrowia hrabstwa Humboldt dr Teresa Frankovich powiedziała, że ​​miejsce zamieszkania wymienione w akcie zgonu zmarłej osoby znajduje się poza hrabstwem. To ostatecznie określa, gdzie sprawa jest przypisana.

Na dzień dzisiejszy w listopadzie odnotowano 125 przypadków, ponad dwukrotnie więcej niż 58 odnotowanych w październiku.

„Chociaż wskaźniki przypadków i pozytywności na poziomie lokalnym nie są tak poważne, jak obserwujemy w niektórych obszarach stanu, tempo wzrostu jest tutaj niezwykle niepokojące” – powiedział dr Frankovich. „Samo opuszczenie hrabstwa to ryzyko. Sprowadzanie ludzi w odwiedziny to ryzyko. Teraz jest czas, aby zachować szczególną czujność, abyśmy mogli spotkać się razem ze wszystkimi naszymi bliskimi w odpowiednim czasie. ”

Najnowsze informacje na temat COVID-19 można znaleźć na stronie cdc.gov lub cdph.ca.gov. Informacje lokalne są dostępne pod adresem humboldtgov.org lub w godzinach pracy, pisząc na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 707-441-5000.

Pulpit nawigacyjny danych COVID-19 hrabstwa Humboldt: humboldtgov.org/dashboard,
Śledź nas na facebooku: @ HumCoCOVID19,
Instagram: @ HumCoCOVID19,
Świergot: @ HumCoCOVID19, i
Alert zdrowotny Humboldta: humboldtgov.org/HumboldtHealthAlert

###

= dane historyczne. Wszystkie dane ze Wspólnego Centrum Informacji Hrabstwa Humboldt.

Dane z CalREDIE. W przypadku kodów pocztowych niewymienionych wystąpiło pięć lub mniej przypadków. Populacje kodów pocztowych z American Community Survey, 2018.

READ  Kontrola zwierząt nazywana w Polsce „dziwną bestią”, to był rogalik
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.