Connect with us

Zabawa

Friz, gość Kuby Wojewódzkiego, w wieku 24 lat osiągnie miliony. Jednak przekazał krewnym znaczną sumę

Published

on

Kuba Wojewódzki gościł na swojej kanapie Karol Wiśniewski, znany w sieci pod pseudonimem Friz. Twórca internetu zasłynął między innymi dzięki założeniu grupy EKIPA, w której skład wchodzili także inni popularni influencerowie. Na samym Instagramie śledzi go 2,5 miliona ludzi, a na YouTube ma 4 miliony subskrybentów. Jednym z jego najsłynniejszych projektów jest przeprowadzka do dużego „House of the Team” o wartości około 5 mln zł. Następnie Friz rozpoczął wyzwanie, w którym codziennie przez 365 dni relacjonował działania grupy na YouTube.

Kuba Wojewódzki zaprosił Friza

Na początku swojego programu Kuba Wojewódzki wspomniał o tym, że Karol Wiśniewski – według Forbesa – to jedna z najbardziej wpływowych osób w polskim internecie, zaraz po Robercie Lewandowskim. Pomimo tego, że chłopiec ma 24 lata, pierwszy milion zdążył już się zarejestrować – lider był zachwycony.

Mógłbyś być moim ojcem – odpowiedział Friz.

„Milionerzy”. Pytanie za milion dolarów o manat azerbejdżański

Friz idzie dalej w kierunku swoich początków i rozwoju zawodowego.

Pochodzę ze zwykłego osiedla, wszystko musiałem wymyślić sam, musiałem nauczyć się być przedsiębiorcą. Ukończyłem studia na technikum, nie mam żadnego szkolenia w tej dziedzinie. Właśnie dowiedziałem się, jak działa ten algorytm i wiem, jak na nim zarabiać. Sprzedałem już 10 milionów, teraz planuję wejść na giełdę – powiedział chłopak.

Ujawnił, że pomimo ogromnej fortuny, którą dotychczas zbił, nie zapomina o swoich bliskich.

Moi rodzice są ze mnie dumni. Czasami, kiedy muszę, ktoś przypomina mi w odpowiednim momencie, żebym się otrząsnął. Generalnie staram się je zapamiętać, mam też świetny zespół znajomych – przekazałem bliskim łącznie około 300 000 zł – zdradza Youtuber.

Kuba również sięgnął do pamięci i odniósł się do początku swojej kariery.

Pracy magisterskiej też nie napisałem, na czwartym roku dziennikarstwa odniosłem większy sukces niż wykładowcy – powiedział skromnie Kuba.

Vanessa Aleksander i Kuba WojewódzkiVanessa Aleksander w programie Kuby Wojewódzkiego: Jesteśmy wielkim narodem, tylko ludzie …

Kuba zapytał, czy Friz odnosi się do polityki na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Nie interesuję się polityką, nie czuję się dobrze z tym tematem, ale staram się motywować moich obserwatorów, namawiałem ich do głosowania, organizowałem akcje – nie wiem, czy chcą, ale próbuję strajkować – powiedział Karol.

Widać, że chłopiec zrobił wrażenie na liderze, który był zaskoczony, że 24-latek ma kilka firm, milionową publiczność – poza tym pracuje na cele charytatywne i dawał dużo pieniędzy swoim fanom i bliskim. W najbliższym czasie planuje też inwestować na giełdzie.

Jestem dumny – powiedział na koniec Wojewódzki.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki wspomina pismo, które założył „bez pieniędzy”, gdy miał 29 lat. Nawiasem mówiąc, zrobił głupca z konkurencji

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *