Connect with us

Nauka

Statystyki COVID-19 | 13 października 2020 r. | Lost Coast Outpost

Published

on

Całkowita liczba przypadków COVID-19 w hrabstwie Humboldt wynosi teraz 534, po tym, jak dziś zgłoszono jeden nowy przypadek.

W powiązanych wiadomościach Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego (CDPH) opublikował dziś informacje o bezpieczniejszych alternatywach dla tradycyjnych obchodów Halloween i Día de los Muertos. Kalifornijczyków zachęca się do planowania działań o mniejszym ryzyku, takich jak parady kostiumów z dystansem fizycznym, zamiast wydarzeń i przyjęć wysokiego ryzyka. CDPH zdecydowanie odradza tradycyjne trick-or-treat, ponieważ zachęca do gromadzenia się i mieszania wielu różnych gospodarstw domowych.

Przeczytaj wytyczne dotyczące Halloween w języku angielskim na stronie cdph.ca.gov/Programs/CID/DCDC/Pages/COVID-19/Guidance-for-Safer-Halloween-and-Dia-de-los-Muertos-Celebrations-during-COVID-19.aspx i po hiszpańsku o godz https://www.cdph.ca.gov/Programs/CID/DCDC/Pages/COVID-19/Guidance-for-Safer-Halloween-and-Dia-de-los-Muertos-Celebrations-during-COVID-19. aspx.

Najnowsze informacje na temat COVID-19 można znaleźć na stronie cdc.gov lub cdph.ca.gov. Informacje lokalne są dostępne pod adresem humboldtgov.org lub w godzinach pracy, pisząc na adres c[email protected] lub dzwoniąc pod numer 707-441-5000.

Pulpit nawigacyjny danych COVID-19 hrabstwa Humboldt: humboldtgov.org/dashboard,
Śledź nas na facebooku: @ HumCoCOVID19,
Instagram: @ HumCoCOVID19,
Świergot: @ HumCoCOVID19, i
Alert zdrowotny Humboldta: humboldtgov.org/HumboldtHealthAlert

###

READ  Akcja na torze zewnętrznym nabiera tempa - podsumowanie tygodnia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *