Connect with us

Zabawa

Mentor Anny Przybylskiej ostrzega córkę: „Obiecano Ci ZŁOTE PANTOFELE, już jest na Ciebie presja”.

Published

on

Przełom w karierze aktorskiej Anny Przybylskiej nastąpił jako Radosław Piwowarski postanowił obsadzić 16-letnią wówczas dziewczynę w filmie Ciemna strona Wenus. Od tego czasu reżyser jest jej mentorem i powinien zająć się stworzeniem filmu biograficznego o zmarłej aktorce. Spekulacje na temat Produkcja o roboczym tytule gwiazda Krążyły w mediach od lat, byli nawet faceci w rolach głównych, ale ostatecznie pomysł nigdy nie wszedł na scenę wykonania. Głos powinien być kluczowy Rodzina Przybylskich, która nie opowiadała się za przeniesieniem na ekran historii życia i śmierci aktorekJA.

Jednak temat filmu powrócił do mediów, tym razem dzięki rozmowie Piwowarskiego z tygodnikiem Błyskawica. Reżyser odniósł się do chęci niektórych fanów … obsadzenia córki w ewentualnej biografii Przybylskiej.. Nawet jeśli Olivia Bieniuk nie kryje ambicji pójścia w ślady matki, nawet sam Piwowarski uważał, że udział w takim filmie nie byłby najlepszym pomysłem.

Teraz nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie. Gdyby to była biografia, obsadzenie córki w roli Ani byłoby niezwykle ryzykowne. Wiem, że połowa Polski chciałaby to zobaczyć, ale nie odważyłbym się. Może gdyby to był film zainspirowany tą historią, o Kopciuszku z wybrzeża, który przyjechał do Warszawy i za którym wszyscy szaleli, to tak. Kiedy się okazuje, że Oliwka ma tylko 50 proc. Mamy talent, to i tak by wystarczyło – ocenił.

Natalia Siwiec o przyjaźni z córką Jarosława Bieniuka

Okazuje się, że Piwowarski jest nieco sceptyczny wobec wizji Oliwii Bieniuk dotyczącej podboju show-biznesu. Ostrzega ich, że czeka na nich wiele niebezpieczeństw i Na swojej drodze spotyka nie tylko szczerych ludzi, ale także tych, którzy chcą ją skrzywdzić.

bDdkbigt

Myślisz, że Oliwka weźmie sobie do serca jego słowa?

bDdkbigu
bDdkbigO

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *