Connect with us

technologia

Stardew Valley Cup to turniej o wartości 40 000 $ od Creator ConcernedApe

Published

on

Zrzut ekranu przedstawiający graczy Stardew Valley łowiących ryby w stawie podczas gry w trybie współpracy.

Zrzut ekranu: Zmartwiona małpa

Każda gra zyskuje co najmniej 15 minut e-sportowej sławy. Stardew ValleTwój konkurencyjny czas, by zabłysnąć, jest tuż za rogiem pięć lat po pierwszej publikacji. W hołdzie dla najlepszych speedrunnerów i twórców treści w grze oraz pasjonującej się społeczności symulatorów rolnictwa, którą pomogli stworzyć, Dolina Gwiezdnej RosyTwórca zapowiedział, że w przyszłym miesiącu rozda 40 000 dolarów zwycięzcom pierwszego oficjalnego turnieju Farming Sim.

„Z przyjemnością ogłaszam pierwszego urzędnika Dolina Gwiezdnej Rosy Puchar! “Eric” ZaniepokojonyMałpa “Barone ogłoszone na Twitterze przez weekend. „To konkurs umiejętności, wiedzy i pracy zespołowej z pulą nagród przekraczającą 40 000 $”.

Teraz możesz się zastanawiać, jak gracze rywalizują w grze znanej z uprawy roślin, nawiązywania przyjaźni i odkrywania romansów w długich, ale zrelaksowanych rozgrywkach w zwolnionym tempie? Fontanna Dolina Gwiezdnej Rosy YouTuber Zach „UnsurpassableZ” Hartman, we współpracy z Barone, wymyślił ponad 100 specjalnych wyzwań, które gracze muszą opanować, aby zbierać punkty i awansować w rankingach. Zamiast biec, by pokonać grę, gracze mają trzy godziny na wykonanie jak największej liczby wyzwań, rodzaj polowania na padlinożerców w grze wideo.

Oto kilka przykładów:

  • Ukończ pokój rzemieślniczy – 10 punktów
  • Wygraj konkurs wędkarstwa podlodowego – 15 punktów
  • Daj Pam jasne piwo – 5 punktów
  • Podaruj ukochany prezent za wyczyn zimowej gwiazdy – 25 punktów
  • Osiągnij poziom 120 w kopalniach – 10 punktów
  • Ukończ cel eksterminacji potworów – zdobądź 20
  • Odbierz śmietnik – 10 punktów

Zamiast działać w pojedynkę, w rywalizacji wezmą udział cztery czteroosobowe drużyny. Każdy zespół używany Dolina Gwiezdnej Rosy‘S Współpraca w trybie wieloosobowym do wspólnej pracy na tej samej mapie. Otrzymają również dodatkowy punkt za każdy przedmiot, który wyślą podczas zawodów, a drużyna z największą ilością złota na koniec otrzyma dodatkowe 20 punktów bonusowych. Ale czekaj, jest więcej! Podczas wydarzenia Hartman będzie regularnie ujawniał niespodzianki, o których gracze się dowiedzą i natychmiast zdecydują, jak odpowiedzieć.

„Będzie w sumie pięć wyzwań, a każde z nich jest warte 50 punktów, co, miejmy nadzieję, doprowadzi graczy do zboczenia z ustalonej trasy i zaryzykowania ich dla ciasteczka” – powiedział w filmie. wyjaśnij, co ma nadejść Dolina Gwiezdnej Rosy Szczegółowe zasady pucharu.

Zadania takie jak osiągnięcie 120 poziomu w kopalniach mogą zająć nawet czteroosobowym drużynom prawie godzinę, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak ustalają priorytety i dzielą pracę. Możesz podejść do praktycznie każdej gry z konkurencyjnym nastawieniem, ale Stardew Valley Cup wydaje się wyjątkowo dobrze przemyślany i dobrze przygotowany, aby stworzyć napięte i potencjalnie chaotyczne momenty, zwłaszcza przy tak dużej stawce.

Główne wydarzenie odbędzie się w Święto Pracy 4 września o godzinie 12:00 czasu wschodniego, a Barone i Hartman będą transmitować na żywo i komentować całą akcję na Twitchu oraz youtube.

READ  Mówi się, że Samsung Galaxy Buds Pro kosztuje 199 USD
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *