Connect with us

Sport

Howlands Macias zostawia swój ślad | Wiadomości, sport, praca

Published

on

HOWLAND – Nieco ponad rok temu gwiazda futbolu z Howland, Ashleigh Macias, zdecydowała się na kopnięcie piłki nożnej.

„Po prostu bawiłem się zeszłego lata. Chciałem zobaczyć, jak to jest, czym różni się od piłki nożnej ”- powiedział Macias. „Podobało mi się to. Zacząłem się zastanawiać: „A co, jeśli?” Moi rodzice naprawdę zachęcali mnie, że może gdybym chciał spróbować, mógłbym spróbować kopać dla drużyny piłkarskiej. Powiedzieli mi, że mogę robić, co chcę.

Macias faktycznie dołączył do drużyny piłkarskiej Tygrysów zeszłej jesieni. Czasami była częścią dodatkowej jednostki punktowej.

W tym roku jej rola została rozszerzona o kickoffy i bramki z boiska. Zwiększone obciążenie pracą natychmiast opłaciło się Tygrysom.

W czwartek Macias została pierwszą kobietą z obszaru, która zdobyła wszystkie punkty w meczu piłki nożnej w szkole średniej. Uważa się, że jest pierwszą kobietą w historii futbolu w Ohio, która dokonała tego wyczynu. Macias strzelił gole z 21 i 24 jardów w wygranym 6-0 meczu Howlanda z Nilesem.

– Tu nie chodzi tak naprawdę o mnie, ponieważ cały zespół musi znaleźć się w pozycji, by strzelić gola, a wszystkich 11 graczy, aby strzelić gola z gry – powiedział Macias. „Byłem po prostu szczęśliwy, że mogłem pomóc zespołowi, ponieważ wszyscy tutaj bardzo mnie wspierają.

„Kiedy skończył się czas, pomyślałem: ‘Wow, to się dzieje’. To bardzo wyjątkowe, ponieważ Niles to zawsze wielka gra ”.

Trener Howland Steve Boyle powiedział, że etyka pracy Maciasa miała wpływ na cały zespół.

„Ona jest wyjątkowa; Jest sportowcem dwóch dyscyplin, który nigdy nie opuszcza treningu ”- powiedział Boyle. „Jest po prostu wspaniałym sportowcem, studentką i osobą. To świetny dodatek do naszego programu.”

Idź SYNOWIE!

Kiedy Canfield i Polska wznowiły rywalizację w Bitwie 224 w zeszły czwartek, wywołało to intensywne emocje w obu społecznościach fanów.

READ  Mistrzostwa świata w lotach. W Planicy pozostało tylko pięciu Polaków. Michał Doleżal podjął trudną decyzję

Był też fan, który prawdopodobnie miał najsilniejszą emocjonalną więź z grą – i który był zakorzeniony zarówno w Cardinals, jak i Bulldogs.

Bernie Pavlansky jest matką trenera Canfield Mike’a Pavlansky’ego i polskiego trenera Toma Pavlansky’ego. Przed meczem wykonała rzut monetą, a następnie usiadła na trybunach z dużą obsadą członków rodziny, aby obejrzeć mecz.

„Przeważnie denerwowałem się, że nie schrzanię losu monety” – powiedział Bernie. „Kiedy przez to przeszedłem, wszystko było w porządku. Po prostu fajnie było zobaczyć grę ”.

„Po prostu siedziałem i kibicowałem każdemu kawałkowi. Dopingowałem ofensywę, gdy grali w dużym meczu, a potem kibicowałem obronie za zatrzymanie gry. To była naprawdę wyjątkowa i wyjątkowa noc.”

Bernie powiedział, że najlepszą rzeczą w grze jest to, że stworzyła wirtualne zjazdy rodzinne. Członkowie rodzin z Północnej Karoliny, Florydy, Teksasu i Arizony wzięli udział w pierwszym spotkaniu braci. Nieżyjący już mąż Berniego, Dave Pavlansky, trenował w Polsce. Kilku jego byłych piłkarzy przyleciało na zawody.

Canfield zwyciężył 24-12.

„Moim największym zyskiem z gry jest to, że obie drużyny grały z ogromnym atletyzmem” – powiedział Bernie. „Nie mógłbym być bardziej dumny z lekcji, jakich moi synowie uczą swoich piłkarzy. Moim zdaniem Polska i Canfield są zwycięzcami.

„Tom i Mike wspierają się nawzajem. Wspaniałą rzeczą jest to, że niektóre rywalizacje mogą dzielić rodziny; to połączyło nas razem ”.

LINIE BOCZNE

Hubbard Senior TC Caffey zdobył 456 jardów w wygranym 48-28 Orłach nad Norwegią. Caffey ustanowił szkolne rekordy w biegu na jardy w grze i najdłuższy bieg przyziemienia (93 jardy). Według strony internetowej Ohio High School Athletic Association, jego występ w jednym meczu plasuje się na 17. pozycji trenera… ..Zwycięstwo Liberty nad Western Reserve zakończyło ośmioletnią passę, w której Leopardy przegrały otwarcie sezonu… ..Springfield miało swoje 21 meczów Rozdarta dobra passa w sezonie zasadniczym South Range. Teraz South Range ma najdłuższą passę w bieżącym sezonie zasadniczym z 11 meczami… .. Zwycięstwo Ursuline 62-58 nad Columbusem Bishopem Hartleyem było trzecim co do wielkości meczem, jaki kiedykolwiek rozegrała lokalna drużyna. Na szczycie listy znajduje się zwycięstwo Canfielda 70-62 nad Niles w 2013 roku. Drugie na liście jest zwycięstwo Girarda 64-62 nad Warrenem Johnem F. Kennedym w 2004 roku. Szkoły w Mahoning County zajęły 6-0 przeciwko rywalom spoza hrabstwa.

READ  Kraków. Janusz Filipiak i Jakub Tabisz zostali ukarani po krakowskich derbach

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *