Connect with us

technologia

Star Wars: Battlefront Classic Collection ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation, Xbox i PC

Published

on

Star Wars: Battlefront Classic Collection ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation, Xbox i PC

Star Wars: Battlefront Classic Collection zostanie wydany 14 marca za pośrednictwem Steam na Nintendo Switch, PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Series i PC jako pakiet dwóch oryginalnych gier z nowymi mapami, postaciami i nie tylko.

Ogłoszono w Nintendo Direct: prezentacja partnerów 21 lutego i jeden później Przyczepa Nowe postacie od wydawcy Aspyr to Kit Fisto i Asajj Ventress, a Pałac Jabby dołącza jako jedna z nowych map.

„Nadszedł czas, aby ponownie przeżyć intensywne bitwy z galaktyki Gwiezdnych Wojen w kolekcji Star Wars: Battlefront Classic Collection” – czytamy w ogłoszeniu.

„Zanurz się w ekscytujących strzelaninach na rozległych polach bitew na ziemi, w powietrzu i w kosmosie jako Imperium, Rebelia, Republika i Sojusz Separatystów.

„Wybierz szereg unikalnych klas, steruj różnymi pojazdami i graj jako kultowi bohaterowie i złoczyńcy z różnych epok sagi w grze solo, lokalnie i online”.

W oryginalnym Battlefront dostępna jest tylko mapa Pałacu Jabby, natomiast w Battlefront 2 dostępne są Bespin: Cloud City, Rhen Var: Harbor, Rhen Bar: Citadel i Yavin 4: Arena.

Zaktualizowano także tryb Hero Assault, dzięki któremu gracze mogą wcielić się w Luke’a Skywalkera, Dartha Vadera i nie tylko na mapach takich jak Gwiazda Śmierci i Naboo. Po raz pierwszy w ramach Kolekcji Klasycznej można grać w Hero Assault na wszystkich mapach naziemnych.

Sprawdź wszystko, co ogłoszono podczas Nintendo Direct, a także konkretne ogłoszenia, takie jak nowy Super Monkey Ball, remake Epic Mickey, remaster Monster Hunter Stories i pierwsze gry Xbox, które pojawią się na Switchu.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *