Connect with us

Zabawa

„Prawdziwe Gospodynie Domowe z Miami, Joanna Krupa, planuje odwiedzić Polskę, aby pomóc ukraińskim uchodźcom – Republic World.”

Published

on

„Prawdziwe Gospodynie Domowe z Miami, Joanna Krupa, planuje odwiedzić Polskę, aby pomóc ukraińskim uchodźcom – Republic World.”

Zaktualizowano 16 marca 2022 o 20:54 czasu wschodniego

Joanna Krupa, absolwentka „Prawdziwych gospodyń domowych z Miami”, planuje wraz z siostrą odwiedzić Polskę, aby dołączyć do lokalnych wysiłków na rzecz wsparcia ukraińskich uchodźców. Czytać

Zdjęcie: Instagram/@joannakrupa | Obraz: siebie

Prawdziwe gospodynie domowe z Miami Absolwentka Joanna Krupa planuje wraz z siostrą przyjechać do Polski, aby włączyć się w lokalne działania na rzecz wsparcia ukraińskich uchodźców. W niedawnej rozmowie z TMZ amerykańska modelka ujawniła, że ​​jej mąż przebywa już w Polsce, aby zapewnić transport osobom przekraczającym granicę uciekającym z Ukrainy. Joanna Krupa powiedziała, że ​​gdy mąż wróci, prawdopodobnie wyruszy w podróż, aby wykonać swoje obowiązki.

„Nie możemy siedzieć bezczynnie”: Joanna Krupa

Prawdziwe gospodynie domowe z Miami Sława powiedziała, że ​​ona i jej mąż postanowili zamienić się miejscami. Według doniesień modelka opiekuje się córką w USA. Jednak po powrocie męża przyłączy się do niesienia pomocy krajowi rozdartemu wojną. „Zdecydowaliśmy, że zostanę tu z córką, a potem prawdopodobnie zamienimy się, gdy ona wróci, i ja tam pojadę” – powiedziała.

Joanna dodała, że ​​na początku była zaniepokojona, ale obserwując tragedie, jakie przeżywają ukraińscy cywile, doszła do wniosku, że nie można po prostu siedzieć bezczynnie.

Na początku wojny martwiłem się, ale myślę, że nie możemy po prostu siedzieć i się bać i martwić. Ci ludzie przeżywają takie tragedie… Siedzę w domu z córką, przytulona do łóżka z ciepłym kocem i poduszką, a życie tych rodzin zmieniło się z dnia na dzień. To jest w rękach Boga.

W tej samej rozmowie Joanna pochwaliła Polonię za ogromne zaangażowanie w tej kryzysowej sytuacji. Dodała: „Jestem po prostu dumna z całej Polonii, ze wszystkich, którzy są wolontariuszami – lekarzy, pielęgniarek, osób przygotowujących żywność, osób organizujących zabawki dla dzieci. Jest tak wiele sierot i zwierząt w potrzebie”.

READ  Riot zatrudnia byłych dyrektorów Netflix do tworzenia oryginalnych filmów, programów telewizyjnych i seriali animowanych

Wyraziła także uznanie dla dobrych rzeczy, które ludzie na całym świecie zrobili, aby wesprzeć kraj dotknięty wojną. Pochwaliła męża za to, że postąpił właściwie. Joanna powiedziała: „Serce mi się raduje, gdy widzę, ile dobrego dzieje się w tym naprawdę emocjonalnym, krytycznym i smutnym czasie. On nie jest Polakiem. Kocha Polskę. Kiedy zaczęła się cała wojna, powiedział: „Nie mogę siedzieć bezczynnie i… nic nie robić”. Ma wiele kontaktów, więc wiem, że byłby bardzo pomocny.

Zdjęcie: Instagram/@joannakrupa

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *