Connect with us

Świat

STANY ZJEDNOCZONE. Były model oskarżył Donalda Trumpa o napaść na tle seksualnym. Powinien to powtórzyć na pogrzebie.Wiadomości ze świata

Published

on

W wywiadzie Amy Dorris opowiedziała historię sprzed ponad 20 lat “Strażnik”. Była modelka powiedziała, że ​​we wrześniu 1997 roku, gdy miała 24 lata, wyjechała na długi weekend z ówczesnym chłopakiem Jasonem Binn Nowy Jork. W tym czasie Binn przyjaźnił się z Donaldem Trumpem i para została zaproszona do przyszłego salonu VIP prezydent Stany Zjednoczoneskąd widzieli turniej tenisowy US Open. Pewnego razu Dorris wszedł do łazienki, która znajdowała się za ścianką działową. Kiedy wyszła, stał w drzwiach Karta atutowa. Po krótkiej rozmowie mężczyzna chciał do niej podejść, na co odpowiedziała nerwowym śmiechem i słowami „Nie, odejdź”. Według raportu Amy Dorris Donald Trump nie posłuchał jej i po chwili wsadził język do jej ust.

„Po prostu włożył język do mojego gardła, a ja go odepchnęłam. Potem jego uścisk zacieśnił się, a jego ręce dotknęły mojego pośladka, piersi, pleców i wszystkiego” – relacjonował Dorris w wywiadzie dla The Guardian. .

Amy Dorris: Ubierałem się konserwatywnie, żeby zniechęcić Trumpa

Wcześniejszy model dostarczył brytyjskiej gazecie dowodów, że faktycznie widziała Donalda Trumpa we wrześniu 1997 roku. Obejmuje to bilet na US Open i sześć zdjęć jej i ówczesnego potentata na rynku nieruchomości. Po incydencie w łazience Dorris opowiedział o tym bliskim znajomym. Potwierdzili swoje wersje wydarzeń.

Wcześniejszy model powiedział dziennikarzom, że widziała Trumpa w następnych dniach. Wyznała to dzień po ataku przyszłego prezydenta Stany Zjednoczone Ubierała się „konserwatywnie”, aby uniemożliwić mu dalsze robienie postępów i poprosiła swojego chłopaka, aby porozmawiał ze swoim chłopakiem. Dzień później uczestniczyła w nabożeństwie żałobnym Gianniego Versace, gdzie siedziała obok Trumpa. Ten nadal byłby obraźliwy. Jason Binn nie odpowiedział na prośbę o komentarz od The Guardian. Na pytania dziennikarzy bez odpowiedzi pozostawili również Leonardo DiCaprio, David Blaine, Lenny Kravitz i Sean Combs, którzy spotkali się z Donaldem Trumpem, Amy Dorris i Jasonem Binn w mieszkaniu Trump’s Trump Tower dzień po rzekomym ataku opisanym przez wcześniejszy model.

Prawnicy Donalda Trumpa: zarzuty Amy Dorris mogą być motywowane politycznie

Amy Dorris, lat 48, przyznała dzisiaj, że rozważała ujawnienie swojej historii w 2016 roku, kiedy kilka kobiet publicznie oskarżyło ówczesnego kandydata na prezydenta, ale obawiało się o dobro swojej rodziny. Z biegiem czasu zmieniła zdanie.

– moje dziewczynki [Amy Dorris ma dwie córki, bliźniaczki – red.] Wkrótce skończysz 13 lat i chcę, żebyś wiedział, że nie pozwalasz nikomu robić niczego, czego nie chcesz. (…) Wolałbym być wzorem do naśladowania. Chcę, żeby zobaczyli, że nie milczę, że stanąłem przeciwko komuś, kto zrobił coś niedopuszczalnego – skomentował Dorris.

Adwokaci Donalda Trumpa powiedzieli, że historia poprzedniego modelu była niespójna i gdyby rzeczywiście doszło do ataku przed drzwiami łazienki do salonu VIP, byłoby wielu świadków, którzy by to zobaczyli. Powiedzieli również, że nie rozumieją, dlaczego Dorris widział Trumpa w następnych dniach, kiedy ją skrzywdził (kobieta twierdzi, że czuła presję i prowadziła swojego chłopaka z wydarzenia na wydarzenie). Powiedzieli również, że Dorris nigdy nie zgłosiła sprawy organom ścigania, a fakt, że zgłosiła napaść seksualną tak blisko listopadowych wyborów prezydenckich, może sugerować, że miał motywację polityczną.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *