Connect with us

technologia

Pierwsze wrażenia Apple Watch SE

Published

on

Teraz na pewno będziesz chciał poczekać na naszą pełną recenzję Apple Watch SE, ale jeśli chodzi o pierwsze wrażenia, SE pozostawia całkiem mocne. Spędziłem ostatni rok nosząc Series 5 i naprawdę się z tego cieszę – dopiero w ostatnich latach moc obliczeniowa Apple Watch oznaczała, że ​​tak naprawdę nie musiałeś martwić się zatrzymaniami, uruchomieniami i zacięciami. Całe to doświadczenie wydaje się teraz dość gładkie, czego po prostu nie można powiedzieć na początku.

Jak dotąd Apple Watch SE czuł się równie szybko, co oczywiście ma sens, ponieważ dzieli mózg z serią 5. Innymi słowy, możesz oczekiwać, że wyniki będą zgodne z wynikami z przeszłości. Flagowy przenośny Apple. Nie miałem SE wystarczająco długo, aby w pełni przetestować jego żywotność baterii, ale z łatwością miałem cały dzień użytkowania, gdy uruchomiono Serię 5, a SE może trwać trochę dłużej, ponieważ nie zawsze go ma. martwić się na wyświetlaczu.

To nieźle jak na 280 USD, choć warto zauważyć, że zeszłoroczna seria 5 czasami trafia do sklepów za zaledwie 300 USD. Jeśli zobaczysz jedną z tych ofert, możesz zamiast tego z niej skorzystać. Osobiście wybrałbym serię 5, ale być może jestem trochę stronniczy: na początku tego roku, przed 2020 rokiem, miałem trzepotanie przedsionków nie wiadomo skąd, a to tylko dzięki lekkiemu zaniepokojeniu Serii 5 o Aplikacja EKG, którą poszedłem na pogotowie i wszystko było jasne. Od tego czasu cieszę się, że nowe urządzenia do noszenia, takie jak najnowszy zegarek Samsung Galaxy Watch, oferują podobne funkcje i nie mogę się powstrzymać, ale jestem trochę rozczarowany, że Apple musiał je tutaj odciąć.

Jeśli już pilnie pilnujesz swojego serca (lub po prostu nie jesteś zbyt podekscytowany), jest to trudne Nie polecić SE. Nadal zawiera większość funkcji prozdrowotnych wprowadzonych przez Apple w ciągu ostatnich kilku lat, takich jak: B. Wykrywanie upadków, ostrzeżenia o nadmiernym hałasie otoczenia i monitorowanie tętna nie oparte na EKG. I wreszcie, Watch SE jest doskonałym punktem wyjścia dla wszystkich nowych funkcji watchOS 7.

READ  Polski senator pozywa lidera partii w związku z obserwacjami inwigilacji | technologia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.