Connect with us

Sport

Silesia Wrocław wydał oficjalny komunikat. Potwierdzone przypadki koronawirusa w piłce nożnej

Published

on

Obejrzyj wideo
„Nowi właściciele Wisły Kraków narobili wielu wrogów w lidze”

Śląsk Wrocław nowy sezon rozpoczął się idealnie najwyższa dywizja. Po trzech meczach zajmuje drugie miejsce w tabeli z siedmioma punktami. czwartek oficjalna strona klubowa zespołu z Dolnego Śląska ogłosił, że cały zespół został przebadany na obecność wirusa SARS-CoV-2. Po otrzymaniu wyników stwierdzono, że odnotowano kilka pozytywnych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie określono dokładnie, kto to był.

Koronawirus w drugiej lidze. Śląsk Wrocław ogłosił

– Informujemy, że w środę zespół ze Śląska Wrocław przeprowadził testy na obecność wirusa SARS-CoV-2. W związku z pojawieniem się wśród zawodników nowych pozytywnych przypadków, klub od razu wdrożył wszystkie procedury zapisane w przepisach higieniczno-epidemiologicznych, a także w regulaminie Ekstraklasy – czytamy w Deklaracji Śląskiej.

– Osoby z pozytywnymi wynikami zostały odizolowane przez zespół i poddane kwarantannie wraz ze swoimi rodzinami. […] Oznacza to, że przygotowania do sobotniego meczu w Pogoni Szczecin – Silesia Wrocław odbywać się zgodnie z planem. Jednocześnie informujemy, że zawodnicy, o których informowaliśmy w zeszłym miesiącu, mieli negatywne wyniki testów i rozpoczęli treningi z drużyną – poinformował wrocławski klub.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]

Przeczytaj także:

READ  Mistrzostwa Świata Juniorów w hokeju na lodzie: Indie pokonały Polskę, miejsce w ćwierćfinale | Wiadomości sportowe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.