Connect with us

technologia

Sprzedaż głośników Bluetooth w Czarny piątek 2020: Oferty na produkty Sony, Bose, JBL, Ultimate Ears i nie tylko

Published

on

Ta historia jest częścią Przewodnik po prezentach świątecznych 2020, Wybór prezentów CNET z poradami ekspertów, recenzjami i rekomendacjami dotyczącymi najnowszych prezentów technologicznych dla Ciebie i Twojej rodziny.

To, że imprezy są odwoływane w tym roku, nie oznacza, że ​​nie możesz urządzić imprezy solo dla siebie i odtworzyć kilku piosenek za pomocą nowego bezprzewodowego głośnika Bluetooth. Podaruj sobie nowego mówcę podczas zakupów w Czarny piątek! Nie wiesz, gdzie szukać? Nie bój się, zebraliśmy listę najlepszych ofert – lub przynajmniej tych, które warto rozważyć – na wszystko, od małych głośników Bluetooth, które kosztują mniej niż 50 USD po do większych modeli „imprezowych”, które zwykle kosztują 300 USD więcej. Zaktualizujemy ten post, gdy tylko znajdziemy więcej ofert.

Kontynuuj czytanie:: Najlepsze oferty słuchawek w Czarny piątek

Sarah Tew / CNET

Jeden z naszych najpopularniejszych głośników micro bluetooth, JBL Clip 3 jest obecnie w najniższej cenie (30 USD). Dostępna w tej cenie w kolorze czarnym, niebieskim i szarym, w pełni wodoodporna. Klip 4, który ma nowy wygląd, będzie dostępny w grudniu za 70 USD. Przeczytaj naszą recenzję JBL Clip 3.

David Carnoy / CNET

Plik Klips JBL 3 to prawdopodobnie najlepszy bezprzewodowy głośnik przyjazny w podróży, ale jeśli szukasz pomysłów na zapas, UE Wonderboom 2, który oferuje lepszy dźwięk i żywotność baterii w porównaniu z oryginałem, jest doskonałym wyborem. Ten bezprzewodowy głośnik jest dostępny w kilkunastu zabawnych kolorach, może naprawdę unosić się na wodzie, a także świetnie brzmi ze względu na swój rozmiar. Cena katalogowa to 100 USD, ale Czarny piątek to obecnie 50 USD.

Najpierw przeczytaj nasze nagranie UE Wonderboom 2.

Sarah Tew / CNET

Popularny Flip 5 firmy JBL kosztuje 70 USD lub około 35 USD (kosztuje nieco ponad 100 USD). To solidny, mały głośnik bluetooth, który z każdą iteracją staje się trochę lepszy.

Sarah Tew / CNET

Głośnik Bose SoundLink Color II był od jakiegoś czasu niedostępny, ale pozostaje jedną z lepszych opcji w swojej klasie wielkości, a przy cenie 80 USD jest znacznie bardziej kusząca niż 130 USD. Jest dostępny w kilku opcjach kolorystycznych w tej cenie, ale nie w kolorze czerwonym na zdjęciu (taki jest kolor testowanego urządzenia, które otrzymałem).

Joshua Goldman

Wcześniej widzieliśmy Megaboom 3 za 100 USD, ale wciąż jest blisko najniższej ceny. To trochę drogie za 200 USD, ale to dobra oferta za 100 USD.

David Carnoy / CNET

Przetestowałem cylindryczny SRS-XB23 Sony na początku tego roku i spodobał mi się jego projekt i stwierdziłem, że brzmi całkiem nieźle, ponieważ zapewnia przyzwoitą ilość basu jak na swój rozmiar. Z solidnego punktu widzenia nie pobił on jednak konkurencji w swoim przedziale cenowym. Przy 60 USD jest to znacznie bardziej kusząca opcja.

Uwaga: Oferta dotyczy tylko czerni, koralowej czerwieni, jasnoniebieskiego, oliwkowozielonego i szarobrązowego.

Amazonka

Sony XB72 to jeden z większych głośników Bluetooth w ofercie Sony. Tak, jest przenośny, ale wymaga zasilacza i waży poważne 12 kg. To jest to, co nazywasz spikerem imprezy. Można go ustawić pionowo lub poziomo i posiada funkcję pokazu świetlnego.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *