Connect with us

technologia

Dreadnaughty armii amerykańskiej wprowadzają program mentorski dla kobiet w DPTA | rzeczy

Published

onPorucznik armii amerykańskiej Lauren Martinez, dowódca plutonu pancernego w kompanii Alpha „Sierotki”, 2. batalion, 34. pułk pancerny, 1. pancerna brygada bojowa, 1. dywizja piechoty, niedawno została prezesem programu mentoringu kobiet 2-34 podczas służby po szkoleniu w Drawsku Pomorskim Rejon, Polska, 22.09.2021.

„Jestem bardzo skromny, aby być odpowiedzialnym za tak utalentowane kobiety i ten program” – powiedział Martinez. „Nie mogę się doczekać przyszłego rozwoju”.
(Źródło zdjęcia: sztab Jennifer Reynolds)


ZOBACZ ORYGINAŁ

TEREN SZKOLENIOWY DRAWSKO POMORSKI, Polska – 2. batalion „Dreadnaught Battalion”, 34. pułk pancerny, 1. pancerna brygadowa drużyna bojowa, 1. dywizja piechoty, wyznacza nowe akcenty i nadaje nową wartość opiece kobiet-żołnierzy. Zatwierdzone w maju 2021 r. 2-34 uruchomiły pierwszy program mentoringu dla kobiet w ramach 1ID i zorganizowały pierwsze spotkanie w Polsce 1 września.

Program mentoringu dla kobiet 2-34 prowadzi i inspiruje żołnierzy do wyznaczania realistycznych celów, rozwiązywania problemów i zdobywania wiedzy na temat różnych aspektów ich życia. Pomagając młodym żołnierzom z problemami, uczą się oni nabywać umiejętności krytycznego myślenia niezbędne do rozwoju zawodowego i osobistego podczas służby wojskowej. Interpretacja, otwartość i techniki rozwiązywania problemów to przydatne narzędzia, które przeważają nad reakcją emocjonalną podczas konfrontacji z problemem.

Porucznik armii amerykańskiej Lauren Martinez, uzbrojona przywódczyni plutonu Kompanii Alpha „Sierotki”, 2-34, niedawno została przewodniczącą programu żeńskiego mentoringu podczas pełnienia służby.

„Program Mentorship dla kobiet to miejsce, w którym liderki mogą się spotykać i inwestować w siebie nawzajem” – powiedział Martinez. „Wyżsi podoficerowie i oficerowie mogą udzielić wskazówek i wglądu w nawigację armii, oferując pomoc w znalezieniu większej liczby możliwości i pomagając kobietom w ich przyszłej karierze. Wzajemny mentoring kobiet w naszym zawodzie zaoferuje kobietom więcej możliwości zajmowania w przyszłości stanowisk kierowniczych.”
Żołnierze Polskich Wojsk Lądowych i 1 Dywizji Piechoty (naprzód), w tym 2 batalion 34 pułku pancernego, 1 program mentoringu kobiet, Polska, 14 września 2021 r. Wymiana kulturalna obejmowała rundę pytań i odpowiedzi między dwoma siłami zbrojnymi omówić podobieństwa i różnice.Żołnierze Polskich Wojsk Lądowych i 1 Dywizji Piechoty (naprzód), w tym 2 batalion 34 pułku pancernego, 1 program mentoringu kobiet, Polska, 14 września 2021 r. Wymiana kulturalna obejmowała rundę pytań i odpowiedzi między dwoma siłami zbrojnymi omówić podobieństwa i różnice.
(Źródło zdjęcia: sierż. Tommie Berry)

ZOBACZ ORYGINAŁ

Ta gotowość do pomocy stworzyła ducha korpusu i aktywne uczestnictwo zarówno wśród przywódców, jak i żołnierzy w grupie. Oczywiste jest, że widzą wspólne poczucie celu i chęć wzajemnego zachęcania i motywowania bez względu na wyzwania. Po pierwszym spotkaniu w Polsce, członkowie grupy wzięli udział w marszu szarpnięć 9/11, kursie polskiej samoobrony i wymianie kulturalnej z polskimi żołnierzami we wrześniu.

Wymiana kulturowa obejmowała sesję pytań i odpowiedzi pomiędzy dwoma pracownikami wojskowymi w celu omówienia podobieństw i różnic. Żołnierze obu armii skorzystali z okazji do podzielenia się swoimi doświadczeniami, nawiązania przyjaźni i wymiany odznak wojskowych.

US Army Spc. Patricia Corpuz, specjalista ds. dostawców w Centrali i Firmie Centralnej, wzięła udział w wymianie kulturalnej 14 września w Forward Operating Site Poznań w Poznaniu.

„Zgodziliśmy się, że wszyscy jesteśmy w tym razem i w większości przechodziliśmy przez te same trudności” – powiedział Corpuz. „To ulga mieć ludzi, którzy podzielają te same idee co ty”.
Od lewej do prawej: US Army Spc.  Zorana Addison, Pfc.  Jainice Leary, Spc.  Kennedy Williams, porucznik  Lauren Martinez, Spc.  Briauna Wilson wraz z 2. batalionem 34. pułku pancernego i sierż. .  „Obserwowanie, jak silne kobiety wzmacniają się i rzucają sobie wyzwania, to naprawdę upokarzające doświadczenie” – powiedział Martinez.Od lewej do prawej: US Army Spc. Zorana Addison, Pfc. Jainice Leary, Spc. Kennedy Williams, porucznik Lauren Martinez, Spc. Briauna Wilson wraz z 2. batalionem 34. pułku pancernego i sierżantem sztabowym India Jonassaint ze 178. kompanią zasobów ludzkich zbierają się na zdjęcie po pierwszym spotkaniu programu mentoringu kobiet 1 września 2021 r. w Drawsku Pomorskim, Polska .

„Obserwowanie, jak silne kobiety wzmacniają się i rzucają sobie wyzwania, to naprawdę upokarzające doświadczenie” – powiedział Martinez. „Nie mogę się doczekać przyszłego rozwoju”.
(Źródło zdjęcia: sztab Jennifer Reynolds)


ZOBACZ ORYGINAŁ

Te same pomysły i mentalność mentoringowa pozwoliły zidentyfikować liderów, którzy są przystępni i gotowi do pomocy w różnych obszarach wiedzy. Niezależnie od tego, czy młodszy żołnierz potrzebuje pomocy w szkoleniu do Army Combat Fitness Test, pisaniu pracy szkolnej lub porad dotyczących samotnego rodzica w wojsku, dostępny jest dowódca armii.

US Army Spc. Kennedy Williams, informatyk w HHC, w wieku 2-34, uczestniczył w kursie samoobrony prowadzonym w Polsce w Olesznie 8 września.

„Poprzez nawiązywanie kontaktów, rzecznictwo i przewodnictwo, program tworzy przestrzeń do pielęgnowania pozytywnego wzrostu i pomagania Żołnierzom w realizacji ich potencjału, który może być następnie wykorzystany w rozwoju ich kolegów” – powiedział Williams. „Przyjaźń doświadczana w programie jest inkluzywna i różnorodna oraz oferuje szeroką gamę niesamowitych narzędzi do opanowania kariery jako kobieta w wojsku”.

To koleżeństwo zapewnia wspólną płaszczyznę między juniorami, podoficerami i oficerami, aby stworzyć pozytywne środowisko, w którym wszyscy żołnierze czują się mile widziani. Przywódcy wojskowi powinni stworzyć klimat, w którym wszyscy będą traktowani jednakowo, bez względu na rasę, płeć, orientację seksualną, przekonania lub przekonania religijne. Promowanie pozytywnego klimatu zaczyna się od osobistego przykładu menedżera.

Liderzy, którzy z natury kierują się wartościami wojskowymi i etyką wojownika, wykazują charakter i działania, które dają pozytywny przykład. Przedkładasz organizację i potomstwo ponad własny interes, karierę i wygodę.

Sierżant Sztabu Armii Stanów Zjednoczonych Alishea Anderson, starszy kierownik ds. logistyki dla 2-34 i wiceprezes programu żeńskiego mentoringu, postrzega program jako okazję do dokonania zmian wśród młodych żołnierzy.

„Cieszę się, że mogę być częścią tego programu mentorskiego, który obejmuje niektóre z nowych zmian w armii, aby włączyć kobiety do Combat MOS; to zdecydowanie konieczne ”- powiedział Anderson. „W dzisiejszej armii nie możemy umożliwić zmian, dopóki nie zostaną zidentyfikowane problemy. Ta platforma umożliwia tę zmianę”.

Mentoring to relacja rozwojowa, w której bardziej doświadczona osoba służy jako przewodnik, wzór do naśladowania, nauczyciel i sponsor dla mniej doświadczonej osoby. Program mentoringu wspiera żołnierzy, którzy sami chcą być lepszymi przywódcami i chcą rozwijać się osobiście i zawodowo w karierze wojskowej.

Armia USA przywiązuje dużą wagę do mentoringu. Publikacja 6-22 Doktryny Armii stwierdza: „Indywidualnym obowiązkiem zawodowym wszystkich przywódców jest rozwijanie swoich podwładnych jako przywódców. Wszyscy przywódcy armii mają obowiązek przygotować swoich podwładnych do odpowiedzialności na kolejnym poziomie.”

Idealny dowódca armii służy jako wzór do naśladowania poprzez silny intelekt, kompetencje zawodowe i charakter moralny. Przywódcy armii mogą być zarówno nauczycielami, jak i trenerami, zdając sobie sprawę, że organizacje zbudowane na wzajemnym zaufaniu wykonują misje jako zespół. Poprzez Program Mentoringu Kobiet 2-34 ma na celu budowanie przyszłych liderek, które wypełnią misję i postawią ludzi na pierwszym miejscu.

READ  Facebook zakazuje właścicielom Oculusa używania wielu zestawów VR
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *