Connect with us

Sport

Sporty młodzieżowe 6 lipca 2022 r

Published

on


PRAWDZIWY SPORT

baseball

tydzień 1

Na polach w ministerstwach Real Life

t piłka

Gra 1 Green Speeders vs. Blue Bullets

Nie zgłoszono statystyk

Dopasuj 2 aligatory kontra Pomarańczowe Smoki

Gators Hits – Colton Brodin, Oaklyn Harkema, Averett Harkema, Abram Kruger, Addition Reyes, Zane Spencer, Degan Wright, Leo

Hity Orange Dragons – Shane Bailey, Arius Bush, Breanna Edgr, Myles Hanan, Micah Kacalek, Keeley Moody, Camden Quaale, Lincoln Sharpe, Kasen Zamora

Gra 3 Zielone Giganty kontra Fioletowe Tygrysy

Nie zgłoszono statystyk

Dopasuj 4 szare kardynały kontra czerwone rekiny

Grey Cardinals Hits – Liam Conner, Peyton Fuson, Parker Fuson, Felix Matsche, Conlin McIntosh, Christian Poland, Noah Lester

boisko dla trenera

gra 1

Pomarańczowi Sluggers przeciwko Zielone Jajka i Slam

Pomarańczowy bandyta – 7th

Green Eggs & Slam – 11th

Nie zgłoszono statystyk

gra 2

Ogniste kule kontra zielony ninja

Kule ognia – 6

Hity – Decklen Desrochers, Nicolas Edgar, Hudson Kelley, Peyton Key, Weston Montgomery

Zielone Ninja – 19

Hity – Jameson Biddle, Dominic Carugati, Micah Creighton, Ethan Denisyuk, Brielle Lakey, Preson Lange, Braxton Lange, Cole Luzzo, Kylar Nelson, Lincoln Bailey

gra 3

Smoki Wody kontra Srebrni Surferzy

Smok Wody – 8

Hity – Elias Castro, Owen Lokken, Deacon McBroome, Bennett McBroome, Easton Moddy, Julian Nelke, Evelyn Orbe, Owen Scaggs, Raven Woodruff, Lucas Shamion

Srebrni Surferzy – 9th

Hity – Charlotte Bateman, Marie Brodin, Beckham Lee, Travis Lettau, Ryan Lettau, Cole Mayfield, Sawyer Smith, Luke Squires, Graham Thurston, Landon Thurston

gra 4

Blue Thunder Sharks kontra Fioletowe Tygrysy

Niebieskie Rekiny – 5

Hity – Harrison Berdan, Declan Campbell, Whitenee Denner, Kaden Hammer, Brett Wise

READ  Puchar Prezydenta: Saurabh Chaudhary zdobywa srebro; Torby Abhishek Verma brązowe

Fioletowy Tygrys – 5

Hity – Titus Kacalek, Elijah Laute, Cole Martin, Cooper Norris

PARKI I REKREACJA RATHDRUM

Flagowa piłka nożna

K – I klasa

Parki Rathdrum i rekreacja oraz inspekcje elit

Jaxon Dunn (2 niszczyciele czołgów); Trey Hutchison (1 PAT), Hattie Smith (2 TD), Tanner Mcleod (1 TD)

Klub Komediowy Merlina i TDS Fiber

Kolby Daniels (2 niszczyciele czołgów); Peter Ward (1 TD), Malachi Wilhelm (1 TD), Kash Martin (1 PAT), Jordy Lang (1 TD)

2 – 3 klasa

Bestway Spray Services KCSEA

Maxx Busso (1 TD), Ben Gallinger (1 TD), Samuel Molitor (1 TD), Kellen Gillespie (1 TD)

Rathdrum Parks and Recreation oraz Merlin’s Comedy Club

Jaydena Hoffmana (1 TD); Blake Walton (1 PAT), Easton Morris (2 TD)

4 – 6 klasa

Parki opieki natychmiastowej i rekreacja w Lakeland

Logan Hoyt (2 TD, 1 PAT)

Sawyer Hydraulika i Sklep UPS

Brogan Reynolds (1 TD), Eli Rogstad (1 PAT), Grey Queen (1 TD)

Prześlij artykuły do ​​​​sportu młodzieżowego i nieuniwersyteckiego liceum do wtorkowego południa do publikacji w środę. Wyślij e-mailem historie i zdjęcia (w formacie .jpg) na adres [email protected]

Informacje: 208-664-8176, rozszerzenie 2019

zdjęcie

zdjęcie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.