Sports Digest: Rehabilitujący się gracze Red Sox pomagają Sea Dogom pokonać Latające Wiewiórki 10-7

BASEBALL

Zawodnik Boston Red Sox, Rob Refsnyder, dwukrotnie trafił do domu podczas odwyku, a Alex Binelas również zdobył bramkę i pojechał w czterech przejazdach dla Portland Sea Dogs w niedzielnym zwycięstwie 10-7 nad Richmond Flying Squirrels na Hadlock Field.

Portland wziął 5 z 6 meczów z Richmond i utrzymał prowadzenie w drugiej połowie Northeast Division Ligi Wschodniej.

Refsnyder, który wracał do zdrowia po kontuzji kolana, strzelił solo w pierwszej rundzie i strzelił dwa przejazdy w trzeciej, co dało Sea Dogs wynik 3:0.

Richmond wyrównał w czwartej pozycji, ale Binelas przywrócił prowadzenie Portlandowi dzięki trzykrotnemu homerowi w dolnej połowie. Przewaga wzrosła do 10-3, zanim Latające Wiewiórki zdobyły cztery przejazdy w dziewiątym meczu.

Brayan Bello, również na odwyku, zaczął na kopcu dla Sea Dogs i zanotował sześć strajków w 3 2/3 inningów, co pozwoliło na dwa trafienia i bieg.

TENIS ZIEMNY

OTWARTY BANK KRAJOWY: Simona Halep wygrała National Bank Open po raz trzeci, pokonując Beatriz Haddad Maia 6-3 2-6 6-3 w Toronto.

Halep wygrał również turniej w 2016 i 2018 roku, kiedy nazywał się Rogers Cup. Jest to 24. tytuł w karierze Halepa i pierwszy od czasu dołączenia do Patricka Mouratoglou jako menedżera.

• Pablo Carreno Busta z Hiszpanii wygrał turniej mężczyzn w Montrealu, pokonując ósmego rozstawionego Huberta Hurkacza z Polski 3-6 6-3 6-3.

PIŁKA NOŻNA

NFL: Rozgrywający New York Jets, Zach Wilson, przejdzie operację artroskopową kontuzjowanego prawego kolana we wtorek w Los Angeles.

Wilson doznał posiniaczonej kości i rozdartej łąkotki podczas drugiej ofensywnej serii Jets w piątek wieczorem podczas otwarcia przedsezonowego w Filadelfii.

Procedura naprawy łąkotki opracowana przez chirurga ortopedę dr. Neal ElAttrache określi, jak długo Wilson będzie odsunięty na bok. Oczekuje się, że Wilson będzie nieaktywny przez dwa do czterech tygodni na podstawie wstępnych testów, ale jest szansa, że ​​może być nieobecny na dłużej.

READ  Sanford Mainers przegrali 0:5 z Danbury

• Obrońca Miami Dolphins Trill Williams zerwał więzadło krzyżowe w meczu otwierającym sezon przeciwko Tampa Bay Buccaneers, potwierdził trener Mike McDaniel.

• Nick Mullens wykonał 7 z 9 podań na 94 jardy i przyłożenie, a Las Vegas Raiders pokonali Minnesota Vikings 26-20 w Las Vegas.

The Raiders zremisowali 2:0 w Hall of Fame Game po pokonaniu Jacksonville 27-11.

Jarrett Stidham, który zaczął jako rozgrywający w Las Vegas, ukończył 10 ze swoich 15 podań na 68 jardów. On również rzucił się na 16 jardów na czterech prowadzących, w tym przyziemieniu.

PIŁKA NOŻNA

ANGLIA: Przeciwnicy Antonio Conte i Thomas Tuchel otrzymali czerwone kartki po zderzeniu po ostatnim gwizdku żywiołowego remisu 2:2 pomiędzy Chelsea i Tottenhamem, który został wyrównany przez napastnika Tottenhamu Harry’ego Kane’a w szóstej minucie doliczonego czasu gry.

Podczas meczu Conte świętował pierwsze wyrównanie Tottenhamu z Pierre-Emile Hojbjerg w 68. minucie, szarżując Tuchel w klatkę piersiową, wywołując walkę wręcz między dwoma zespołami trenerów.

Następnie, po tym, jak Reece James dał Chelsea z powrotem na 77. miejscu, Tuchel przemknął obok Conte i skręcił w dół linii bocznej, zaciskając pięści z radością.

Gol Kane’a padł w szóstej z siedmiu dodanych minut, napastnik patrzył głową, która dotknęła Jamesa w udo, zanim wpadł do siatki.

n Nottingham Forest zagrał swój pierwszy mecz u siebie w Premier League od 1999 roku i jakimś cudem uciekł w wygranym 1:0 meczu z West Hamem dzięki szczęśliwej bramce Taiwo Awoniyi .

NIEMCY: Sadio Mane strzelił dwa gole odrzucone przez VAR, ale Bayern Monachium nadal zdołał pokonać Wolfsburga 2:0 w Bundeslidze dzięki bramkom w pierwszej połowie Jamala Musiali i Thomasa Mullera.

GOLF

WYCIECZKA EUROPEJSKA/LPGA: Ewen Ferguson ze Szkocji zdobył drugi tytuł w swoim debiutanckim sezonie w European Tour, wygrywając trzy uderzenia w ISPS Handa World Invitational w Ballymenie w Irlandii Północnej.

READ  James A. Nardella Jr. 1948-2021 | Wiadomości, sport, praca

Ferguson zakończył z wynikiem 1 do 69 i odniósł proste zwycięstwo w Galgorm Castle, przyczyniając się do jego zwycięstwa na gali Qatar Masters w marcu. Skończył mając 12 lat poniżej.

Connor Syme i Borja Virto zajęli drugie miejsce po rozegraniu rundy 68.

W kategorii kobiet Maja Stark ze Szwecji zakończyła trzecie zwycięstwo w tym roku w Ladies European Tour z wynikiem 10 do 63 lat i miała dodatkową przewagę.

Turniej został usankcjonowany wraz z LPGA Tour, dając byłej gwieździe stanu Oklahoma dostęp do LPGA.

Stark skończył 20 mniej niż 271, pięć strzałów przed Allisen Corpuz, który skończył 68.

WYCIECZKA MISTRZÓW: Miguel Angel Jimenez wygrał Boeing Classic po swoim trzecim zwycięstwie w PGA Tour Champions w tym sezonie, kończąc z 5 do 67, aby powstrzymać Davida McKenzie dwoma strzałami w Snoqualmie, Wash.

Jimenez, prowadzący z Billym Andrade’em w rundzie, skręcił pięć z pierwszych 12 dołków i uratował ostatnie sześć. 58-letnia hiszpańska gwiazda skończyła 15-under 201 w The Club na Snoqualmie Ridge.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.