Connect with us

technologia

AirPods Pro 2: Pięć nowych funkcji i ulepszeń w przyszłości

Published

on

Druga generacja AirPods Pro firmy Apple jest w końcu bliska premiery, a premiera spodziewana jest jeszcze w tym roku. Jeśli rozważasz uaktualnienie do nowych AirPods Pro po wydaniu, przeczytaj listę pięciu nowych funkcji, których możesz się spodziewać.


Oprócz zupełnie nowych funkcji, AirPods Pro drugiej generacji prawdopodobnie odziedziczą niektóre funkcje, które zostały dodane do standardowych AirPods w zeszłym roku.

Układ H2

Nowa funkcja AirPods Pro: „znacznie ulepszony” układ WLAN w porównaniu do układu H1 w oryginalnych AirPods Pro, według analityka Apple Ming-Chi Kuo. Nowy układ może być oznaczony jako „chip H2”, biorąc pod uwagę ulepszenia.

Kuo nie wyjaśnił, jakie korzyści przyniesie nowy układ, ale ponieważ układ H1 obsługuje funkcje związane z dźwiękiem, zaktualizowany układ w AirPods Pro drugiej generacji może poprawić jakość dźwięku, opóźnienia, aktywną eliminację szumów i tryb przezroczystości, funkcje obsługiwane przez Siri i nie tylko.

Ulepszony układ może również to umożliwić Wsparcie Apple Lossless audio.

Dłuższa żywotność baterii

Chociaż nie było żadnych solidnych plotek na temat nowych AirPods Pro z dłuższą żywotnością baterii, rozsądne jest oczekiwanie ulepszeń w tym obszarze, biorąc pod uwagę, że minęły prawie trzy lata od premiery oryginalnych AirPods Pro.

Standardowe słuchawki AirPod trzeciej generacji firmy Apple, wydane w zeszłym roku, oferują do sześciu godzin słuchania na jednym ładowaniu, w porównaniu do 4,5 godziny w przypadku obecnych słuchawek AirPods Pro. Nawet przy wyłączonej aktywnej redukcji szumów i wyłączonym trybie przezroczystości AirPods Pro wytrzymują do pięciu godzin na jednym ładowaniu, czyli wciąż mniej niż AirPods trzeciej generacji.

Ulepszenia etui ładującego

Będzie to etui ładujące do nowych AirPods Pro może emitować dźwięk, co według Kuo ułatwia znalezienie zgubionej skrzynki. AirPods Pro można już zlokalizować za pomocą aplikacji Znajdź mój na iPhonie, ale etui ładujące nie odtwarza dźwięku.

READ  Nagroda Marii Curie ufundowana w celu promowania kobiet-naukowców

Airpody Magsafe


Jest też prawdopodobne, że nowe etui ładujące AirPods Pro będzie miało odporność na wodę i pot IPX4 jak etui ładujące do AirPods trzeciej generacji. Obecnie tylko słuchawki douszne AirPods Pro są wodoodporne, a nie obudowa.

Należy się spodziewać etui ładującego Trzymaj się Lightninga przed przejściem na USB-C w 2023 r..

Ulepszone wykrywanie w uchu

Kolejną cechą, którą kolejne AirPods Pro prawdopodobnie odziedziczą po AirPods trzeciej generacji, jest Czujnik wykrywania skóry dla dokładniejszego wykrywania w uchu w porównaniu do podwójnych czujników optycznych w oryginalnych AirPods Pro.

Według Apple czujnik wykrywania skóry „dokładnie wykrywa, czy słuchawki AirPods są w twoim uchu – w przeciwieństwie do etui lub na stole – i wstrzymuje odtwarzanie po ich wyjęciu”.

śledzenie kondycji

w maju 2021 r., BloombergMark Gurman i Debby Wu poinformowali, że AirPods Pro drugiej generacji”zaktualizowane czujniki ruchu z naciskiem na śledzenie kondycji”, ale raport nie zawierał żadnych dalszych szczegółów dotyczących tej funkcji.

AirPods Pro są już wyposażone w akcelerometr wykrywający ruch i możliwe, że ulepszenia tego czujnika umożliwiłyby pewne możliwości śledzenia kondycji, ale dokładne plany Apple’a dopiero się pojawią. W prawdopodobnie powiązanej uwadze, iOS 16 włącza aplikację Fitness używany na iPhonie bez zegarka Apple Watch.

projekt i data publikacji

W 2020 roku Gurman i Wu poinformowali, że Apple to zrobił przetestowano bardziej kompaktową konstrukcję dla nowych AirPods Pro, które wyeliminowałyby łodygi pod słuchawkami, podobnie jak Beats Studio Buds. Jednak nowsze plotki sugerują, że AirPods Pro drugiej generacji nie będzie zawierał żadnych większych zmian konstrukcyjnych skierowanych na zewnątrz.

AirPods Pro zostały wprowadzone z jednym Komunikat prasowy Apple Newsroom 28 października 2019 r. i uruchomiona dwa dni później. Oczekuje się, że nowe AirPods Pro zostaną wprowadzone na rynek pod koniec 2022 roku, a wrzesień lub październik to dwa najbardziej prawdopodobne miesiące na premierę słuchawek. AirPods Pro kosztuje obecnie 249 USD w USA, chociaż często są dyskontowane przez sprzedawców, takich jak Amazon i Best Buy.

READ  Pierwsza jazda: Santa Cruz Tallboy 2023 to aktualizacja, a nie remont
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.