Connect with us

technologia

Najlepsze oferty, jakie znaleźliśmy w ofercie Best Buy „Spraw sobie przyjemność”

Published

on

Kup Sonos Five w najlepszej cenie – 399 USD Kup Sonos Five na Amazon – 399 USD

Animal Crossing: New Horizons – 50 USD

Devindra Hardawar / Engadget

Opcja Best Buy jest teraz równa cenie detalicznej 50 USD, którą widzieliśmy gdzie indziej Animal Crossing: New Horizons. Jeśli jeszcze nie wziąłeś udziału w tej grze Switch, teraz jest dobry moment, aby to zrobić, jeśli potrzebujesz ucieczki.

Kup Animal Crossing w najlepszej cenie – 50 USD Kup Animal Crossing na Amazon – 50 USD

Zestaw startowy Philips Hue White + Color LED – 130 USD

Zestaw startowy Philips Hue White and Color

Philips

Inteligentne oświetlenie to jedne z najłatwiejszych do uruchomienia urządzeń IoT, które zostały docenione przez firmę Philips Kolorowy zestaw startowy kosztuje teraz 60 USD. Ten pakiet zawiera nie tylko mostek wymagany do podłączenia wszystkich inteligentnych żarówek, ale także trzy białe i kolorowe żarówki oraz ściemniacz.

Kup zestaw startowy Hue w Best Buy – 130 USD

iRobot Roomba 960 – 300 USD

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 981

ja robotem

Wysokiej klasy Roomba 960 Zwykle kosztuje 500 $, ale podczas tej wyprzedaży można go dostać za jedyne 300 $. Posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać od odkurzacza automatycznego, w tym łączność Wi-Fi, aplikację towarzyszącą i możliwość powrotu do bazy domowej po sprzątaniu. Model ten posiada również dwie gumowe szczotki, co czyni go jeszcze lepszym do domów ze zwierzętami.

Kup Roombę 960 w Best Buy – 300 USD

Fitbit Inspire 2 – 70 USD

Fitbit Inspire 2 fitness tracker

Fitbit

Fitbit jest nowy Inspire 2 fitness trackery spadła do 70 USD w przypadku tej sprzedaży, czyli o 30 USD mniej niż normalna cena. Jest to najlepsze dla każdego, kto chce śledzić codzienną aktywność i sen, ale nie chce mieć fantazyjnego (lub skomplikowanego) urządzenia do noszenia. Fitbit dopracował projekt oryginalnego Inspire dzięki tej drugiej iteracji i wydłużyło żywotność baterii do 10 dni.

READ  Dziesiątki produktów gospodarstwa domowego uwalniają toksyczne chemikalia do domów

Kup Inspire 2 w najlepszej cenie – 70 USD Kup Inspire 2 na Amazon – 70 USD

AeroGarden Harvest Elite Slim – 100 USD

Sadzarka AeroGarden Harvest Elite Slim

AeroGarden

AeroGarden Urządzenia świetnie sprawdzają się, gdy chcesz spróbować swoich sił w ogrodnictwie, ale nie masz do tego miejsca na zewnątrz. Slim jest jednym z naszych ulubionych, nie tylko dlatego, że jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się na blacie (i nie jest całkowicie przytłaczający), ale możesz też wyhodować do sześciu roślin w pomieszczeniach. The Slim spadł do 100 $ w pierwszej wczesnej wyprzedaży Best Buy w Czarny piątek kilka tygodni temu, a teraz wraca w tej samej świetnej cenie.

Kup Harvest Elite Slim w najlepszej cenie – 100 USD

Laptop do gier MSI GF65 – 900 dolarów

Laptop do gier MSI

MSI

Maszyny MSI są dość drogie, ale możesz o tym pamiętać Laptop do gier GF65 za 300 $ mniej. Ten konkretny model działa na procesorze Core i7 dziewiątej generacji, 8 GB RAM, 512 GB SSD i grafice GeForce RTX 2060 firmy NVIDIA. Posiada również 15,6-calowy wyświetlacz FHD i dedykowany sprzęt do zarządzania temperaturą dla procesora i karty graficznej.

Kup laptop GF65 w Best Buy – 900 USD

konsekwencje @EngadgetDeals Sprawdź na Twitterze najnowsze oferty techniczne i kup rekomendacje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *